Зростання промислового виробництва в липні сповільнилося до 0,2%

У липні поточного року обсяг промислового виробництва в Україні зріс на 0,2% в порівнянні з липнем минулого. У червні зростання становило 1,1%, повідомляє Державна служба статистики.

З коригуванням на ефект календарних днів зростання промвиробництва в липні було більшим — 0,9%. У порівнянні з червнем 2021 р показник зріс на 3,2%.

Промвиробництво у червні за рік зросло на 1,1%, а з урахуванням корекції на ефект календарних днів — на 0,7%. У травні промвиробництво за рік і з урахуванням корекції на ефект календарних днів зросло на 5,4%.

Промвиробництво у квітні за рік зросло на 13%, а з урахуванням корекції на ефект календарних днів — на 12,5%. У березні промвиробництво за рік зросло на 2,4%, а з урахуванням корекції на ефект календарних днів — на 2,1%.

Водночас у першому кварталі падіння промвиробництва склало 2%. За січень-липень промвиробництво в Україні зросло на 1,8% в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

У добувній промисловості та розробці кар’єрів зростання склало 1,8%, у переробній промисловості — 1/8%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря — 1,7%.

Виробництво в металургії та виробництві готових металевих виробів у липні зросло на 8,4% в порівнянні з липнем 2020 р, у видобутку залізних руд — на 13,3%.

За сім місяців виробництво в металургії та випуску готових металевих виробів зросло на 7,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а у видобутку залізних руд — на 6,3%.

Нагадаємо, що обсяги промислового виробництва у грудні минулого року порівняно з аналогічним місяцем торік виросли на 4,8%, а з урахуванням корекції на ефект календарних днів — на 3,2%. Але за 12 місяців 2020 р промвиробництво скоротилося на 5,2% порівняно з січнем-груднем 2019 р.

Як вже повідомляло NotaВene, промисловість завдала понад 67 млн грн збитку екології України в першому кварталі 2021 р. 

Total
0
Shares
Previous Article

Ілон Маск впливає на прийняття рішень 35% власників криптовалюти

Next Article

НБУ відніс Промінвестбанк до категорії проблемних

Related Posts
Total
0
Share