Зростання поставок серверів у 2022 р становитиме 5%

Пандемія, що продовжується, стане основним стимулюючим фактором для прискорення цифрової трансформації, що, в свою чергу, позначиться на постачаннях серверів, стверджує у своєму прогнозі щодо глобального серверного ринку на 2022 р компанія TrendForce.

Експерти TrendForce розглядають кілька можливих сценаріїв розвитку галузі. Відповідно до базового прогнозу, поставки серверів у штучному вираженні в наступному році піднімуться на 4–5%. Основне зростання очікується у сегменті центрів обробки даних у Північній Америці: тут попит може підскочити на 13–14%.

Несприятливий сценарій передбачає, що епідеміологічна ситуація у глобальному масштабі погіршиться, а це негативно вплине на світову економіку. В результаті постачання серверів зможуть показати зростання на рівні 3–4%.

З іншого боку, за умови ослаблення пандемії та скорочення дефіциту електронних компонентів, може бути продемонстровано зростання відвантажень серверів на 5–6% порівняно з нинішнім роком.

Зазначається також, що з погляду каналів постачання схема ODM Direct поступово приходить на зміну традиційній бізнес-моделі серверного ринку. Це дозволяє хмарним провайдерам швидше реагувати на умови, що змінюються.

Нагадаємо, що в першому кварталі поточного року в усьому світі було продано серверів на суму 20,9 млрд доларів, що на 12% перевищує результати першого кварталу минулого року. Агентство IDC зафіксувало також зростання ринку серверів за рік і в штучному вираженні на 8,3% — до 2,8 млн одиниць.

Як вже повідомляло NotaВene, IT-галузь повернеться до зростання після торішнього спаду, обумовленого пандемією і економічними труднощами в різних регіонах по всьому світу.

Аналітики компанії Gartner враховують витрати в області всіляких електронних пристроїв, програмного забезпечення корпоративного класу, систем для центрів обробки даних, IT-сервісів і комунікаційних сервісів.

За підсумками 2020 р обсяг галузі в грошовому вираженні склав 3,76 трлн дол. Це на 2,2% менше в порівнянні з попереднім роком.

Total
0
Shares
Previous Article

Мінфін підняв ставки гривневих ОВДП

Next Article

Україна скоротила випуск коксу на 10%

Related Posts
Total
0
Share