Знищено командний пункт окупантів під Чорнобилем

Збройні сили України знищили командний пункт росіян у селі Дитятки під Чорнобилем. Про це повідомляє Телеграм-канал ЗСУ

«ЗСУ знищили командний пункт орків у селі Дитятки під Чорнобилем. Начальник штабу 36 армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нірков втік у Білорусь. А свій особовий склад залишив на знищення нашої армії», – йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв радник голови ОП Михайло Подоляк, українські військові втратили контроль над Чорнобильською АЕС. Також невідомо про стан об’єктів ЧАЕС, конфайнменту та сховища ядерних відходів.

24 лютого Росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну. З того часу війська РФ неодноразово порушували міжнародні закони ведення війни. Російські загарбники діють в Україні не як військові, але як терористи: обстрілюють мирне населення, в тому числі із забороненої зброї, беруть цивільних в заручники та використовують їх як «живий щит» для просування Україною.

Україна подала позов проти РФ до Міжнародного суду ООН у Гаазі. Прокурор Гаазького трибуналу Карім Хан розпочав повноцінне розслідування ситуації в Україні.

Total
0
Shares
Previous Article

МВФ і Світовий банк підготували пакет фінансової підтримки України

Next Article

Окупанти РФ бомблять залізницю з потягами біженців

Related Posts
Читать дальше

Невеликі сімейні ферми отримуватимуть субсидію в 5 тис. грн на гектар

Кабінет міністрів удосконалив процес надання державної фінансової підтримки для розвитку фермерських господарств, тому відтепер аграрії зможуть отримати субсидію…
Total
0
Share