Зеленський запускає програму економічного патріотизму

Президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск в Україні програми економічного патріотизму, повідомляє Укрінформ.

“Ми запускаємо програму економічного патріотизму. Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми підтримки окремих галузей, зменшення податкового навантаження на бізнес та перевірок. Це стимули для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему, зниження ПДВ на бензин та дизель, що зменшить ціни на заправках. Наша мета — здобуття економічної незалежності, особливо в енергетиці”, — заявив у відеозверненні Зеленський.

Президент також повідомив про зустріч із представниками бізнесу 23 лютого: “У мене буде зустріч з топ-50 нашого бізнесу. Всі вони мають залишитися в Україні. Їхні підприємства знаходяться на нашій українській землі, яку захищають наші військові. Отже, і бізнес має захищати нашу економіку, фінанси, створювати робочі місця, піднімати і зміцнювати Україну разом, кожен на своєму фронті”.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила закон із поправками до Податкового кодексу про добровільне декларування активів фізичних осіб із пакета президентських законопроектів про податкову амністію, який запроваджував можливість задекларувати свої активи для фізосіб із 1 вересня 2021 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Байден оголосив санкції проти Росії

Next Article

НКРЕКП очолив Костянтин Ущаповський

Related Posts
Читать дальше

Уряд затвердив список підприємств Укроборонпрому для приватизації

Кабінет міністрів затвердив перелік з 18 підприємств державного концерну Укроборонпром, які будуть виставлені на приватизацію. Відповідний урядовий документ…
Total
0
Share