Зеленський підписав закон про підтримку молодих фермерів

Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств”, повідомляє офіс президента.

Документ передбачає державну підтримку молодим українським фермерам. Першочергово отримувати допомогу на реалізацію своєї діяльності зможуть фермери-господарники віком до 35 років. 

Відповідно до документа, фермерським господарствам у перші три роки після створення надається допомога коштом державного бюджету, зокрема через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Допомога може також надаватися коштом місцевих бюджетів.

На таку допомогу можуть розраховувати новостворені фермерські садиби, сімейні фермерські господарства, фермерські господарства, розташовані в гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабінетом міністрів.

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко наголошує, що з урахуванням аспектів земельної реформи і необхідності підтримки сфери, наступним кроком буде голосування в парламенті закону про фонд часткового гарантування кредитів № 3202-Д, який надасть молодому фермеру доступні фінансові інструменти для роботи на землі.

Нагадаємо, що про перспективи українського фермерства NotaВene розповідало в окремому матеріалі.

Total
0
Shares
Previous Article

Nestle скорочує вміст цукру і солі в своїх продуктах

Next Article

ПриватБанк обмежив перекази між картками

Related Posts
Total
0
Share