Збиток Укрзалізниці за три квартали складає майже півмільярда гривень

Збиток АТ “Укрзалізниця” за підсумками січня-вересня 2021 р склав 468,8 млн грн, повідомляє пресслужба державної компанії.

При цьому за перше півріччя УЗ звітувала про збиток 1,41 млрд грн (за цей же період минулого року — 8,79 млрд грн).

Як зазначається, прибуток від вантажних перевезень склав за дев’ять місяців 2021 р понад 8,7 млрд грн, решта доходів отримана від іншої операційної діяльності. Проте збиток від пасажирських перевезень — понад 10,1 млрд грн.

За оцінками УЗ, при стабільній ситуації в економіці та сталому курсі іноземних валют держкомпанія закінчить 2021 р із позитивним фінансовим результатом. Крім того, Укрзалізниця планує отримувати додаткові надходження від реалізації непрофільних активів, зменшення витрат на електроенергію, оскільки відтепер купує її напряму в державного Енергоатома.

Нагадаємо, що АТ “Укрзалізниця” за підсумками 2020 р отримало 11,9 млрд грн чистого збитку (проти 2,988 млрд грн чистого прибутку в 2019 р).

Як вже повідомляло NotaВene, Укрзалізниця уклала договір щодо консалтингу у сфері пасажирських перевезень з Deutsche Bahn Engineering & Consulting. Німецька компанія допомагатиме налагодити планування пасажирських залізничних перевезень, оптимізувати закупівлі та оновити рухомий склад.

Total
0
Shares
Previous Article

Інфляція в Україні прискорилася до 11%

Next Article

Кількість польотів над Україною сягнула 76% від вересня 2019 р

Related Posts
Total
0
Share