Збитки від крадіжок зерна на залізниці зросли у 4,5 рази

Збитки від незбереження зернових вантажів на залізниці за підсумками січня-червня збільшилися в 4,5 рази — з 915 тис. грн до 4,091 млн грн, повідомляє заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов.

“Зернові вантажі зайняли 2 почесне місце в структурі збитків УЗ по незбереженню вантажів з часткою 23%. На першому місці залишається вугілля і кокс, частка яких в структурі збитків з 89% зменшилася до 60%”, — зазначає Ткачов.

За ого словами, Національна поліція часто не відкриває провадження за випадками крадіжок зерна.

“Кількість складених комерційних актів по незбереженню вантажу (на відповідальність УЗ) збільшилася на 365 актів (з 3265 до 3530 актів). Із 4 184 матеріалів по незбереженню вантажів, спрямованих в Нацполіцію, по 224 матеріалам (5%) — відмовлено в кримінальному провадженні; по 1 666 матеріалами (40%) — не отримано жодної відповіді, кримінальні справи не відкриті. Тобто 45% зібраних матеріалів по розкраданню вантажів йде просто в “кошик”, — додає чиновник.

Нагадаємо, що Україна стала другим найбільшим у світі експортером зернових культур в 2019-2020 маркетинговому році. 

Як вже повідомляло NotaВene, план Міністерства інфраструктури передбачає зростання на 9 % тарифів на перевезення вантажів першого класу залізницею з 2022 р. Раніше планувалося підвищення тарифів для цієї групи на 8 %.

Total
0
Shares
Previous Article

Уряд подав до Верховної Ради проєкт державного бюджету-2022

Next Article

Україна збільшила експорт чавуну на 42%

Related Posts
Читать дальше

Стокгольмський арбітраж відмовив міноритаріям Укрнафти стягнути 6 млрд дол. з України

Стокгольмський арбітражний суд відмовив у стягненні більше 6 млрд доларів з України трьом міноритарним акціонерам ПАТ “Укрнафта”. Власники…
Total
0
Share