Завод Васадзе першим налагодить постачання техніки до Євросоюзу

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) першим з українських підприємств отримав від ЄС схвалення відповідності своєї продукції до технічного стандарту Євро-6, зокрема для автобусів середнього класу ZAZ A10. Про це повідомляє прес-служба корпорації Укравто.

“Якість, технічні параметри, і що головне, екологічність продукції українського автовиробника офіційно підтверджені і відповідають чинним жорстким вимогам регламенту Європейського Союзу”, – заявляє сам автовиробник.

Підписуйтесь на NOTABENE в Facebook: головні бізнес новини

Підкреслюється, що серед усіх підприємств галузі з пострадянського простору на даний момент завод із Запоріжжя є єдиним, хто отримав сертифікат Євро-6.

В Укравто заявляють, що автобуси середнього класу ZAZ A10 будуть постачатись на експорт і найближчим часом вийдуть на ринки країн ЄС.

На потужностях заводу налагоджене виробництво автобуса малого класу ZAZ A08 (модифікації “приміський”, “шкільний”, “міський”), а також готується до запуску виробництво моделі ZAZ A09 на шасі Mercedes-Benz – всі у відповідності до техстандарту Євро-5. Крім цього, проводиться низькопідлоговий автобус середнього класу ZAZ A10 з механічною і автоматичною коробкою передач по стандарту  Євро-6.

ЗАЗ входиь у корпорацію “УкрАвто”, що належить Таріелу Васадзе. У 2019 р. завод не виробляв легкових авто: випустив 151 автомобіль Lanos Cargo, а також – 15 автомобілів С70101 на замовлення. Проте з вересня 2020 р. на ЗАЗі почалась збірка автомобілів Renault Arkana.

Варто зазначити, що однім з виправдань біглого президента Януковича для відмови у 2013 р. підписати Угоду про Асоціацю ЄС з Україною стало небажання національних виробників переводити виробництво на технічні регламенти ЄС і привести якість продукції до діючих у ЄС стандартів. Зокрема, мишнобудівники заявляли, що їм не під силу це зробити без додаткової фінансової допомоги, адже потребує величезних витрат. Янукович тоді забажав від Брюселю 300 млрд євро фінансової допомоги за підписання “Асоціації”.

Проте з часом, після того, як Угода про Асоціацію вже була підписана екс-президентом Порошенко і вступила в дію, при президенті Зеленському уряд Гончарука почав перемовини з Брюселем щодо “промислового безвізу” для українських виробників. Наразі вони поки тривають. Отже запорізький автозавод Васадзе першим спромігся привести виробництво і частину продукції у відповідність до техрегламентів і стандартів якосіт Євросоюзу.

В той самий час обвал світової економіки внаслідок пандемії Covid-19 змушую Брюсель і Вашингтон залучати до торгово-економічної кооперації якогомога більше країн.

Як коронакриза може змістити центри сили у світовій торгівлі, читайте у матеріалі Nota Bene

Total
0
Shares
Previous Article

Великий американський бізнес обіцяє створення 1 млн робочих місць для афроамериканців

Next Article

Держава планує продати Центренерго у 2021 р.

Related Posts
Total
0
Share