Завод Електронмаш продали на аукціоні за 970 млн грн

Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Електронмаш” продали на онлайн-аукціоні Prozorro.Продажі за 970 млн грн за початкової ціни в 66,7 млн грн, повідомляє Укрінформ.

Під час першого раунду найвища ставка учасника №7 становила 385 млн грн, що перевищувала стартову вартість — 66,7 млн — майже у шість разів. У другому раунді було запропоновано понад 526 млн грн. За результатами третього раунду переміг учасник, який запропонував за майновий комплекс заводу 970 млн грн.

Загалом у приватизації держпідприємства брали участь 22 потенційних покупці.

Переможець конкурсу ТОВ “Лортен Груп” отримає нерухомість “Електронмашу”, зокрема корпуси заводу, склади, котельні, їдальню та базу відпочинку на Чернігівщині (с. Соколівка). У складі майнового комплексу — земельна ділянка сільгосппризначення у Васильківському районі Київської області (її площа на погодженні з місцевою сільрадою) та 32 транспортні засоби (легкові, вантажні автомобілі та спецтехніка).

Майновий комплекс загалом включає 110,7 тис. кв. м нерухомості та понад 200 тис. кв. м ділянок.

Як відомо, “Електронмаш” розпочав роботу в 1960 р як завод “Радіоприлад”. Він виробляв електронно-обчислювальні машини. Час із кінця 1970-х до середини 1980-х років став найбільшим продуктивним періодом в історії, тоді на заводі працювало понад 10 тис. осіб.

У 1988 р Електронмаш виготовив свій перший персональний комп’ютер — “Поиск-1”, який мав 128 Кб оперативної пам’яті. Пізніше були випущені оновлені версії — “Поиск-2” та “Поиск-3”.

Останній сплеск активності був пов’язаний з виробництвом контрольно-касових апаратів. Але вони не витримували конкуренції з іноземними аналогами.

ТОВ “Лортен Груп” було зареєстровано у травні 2018 р. Його статутний капітал становить 100 грн. До 1 листопада цього року його засновниками на паритетних засадах були Ольга Чубенко та Юрій Богомаз, які є зараз або були раніше співвласниками та керівниками сотень компаній.

Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко нагадав, що в разі відмови переможця право придбати об’єкт отримає учасник, що запропонував на 1 коп. менше, — ТОВ “Стрім Капітал” Володимира Тельовича (його власником до кінця жовтня цього року був бенефіціар АТ “Трускавецькурорт” Павло Якубенко, повідомляє Інтерфакс-Україна

Нагадаємо, що Фонд державного майна завершив конкурс з приватизації АТ “Перший Київський машинобудівний завод” (колишній завод “Більшовик”). Переможцем онлайн-аукціону стало ТОВ “Дженерал Комерс”, яке зареєстровано у 2018 р, зі статутним капіталом 4 тис. грн — воно запропонувало державі 1, 429 млрд грн.

У конкурсі брали участь три юридичні особи. Крок аукціону становив 20 млн грн. Відбулося зростання ціни у два кроки на 40 млн грн зі стартових 1,389 млрд грн.

Total
0
Shares
Previous Article

Уряд екстрено звільнив директора Гарантованого покупця

Next Article

Суд може встановити таємницю особистості творця біткоіну

Related Posts
Total
0
Share