Затримка з поставками у виробництві велосипедів досягла 400 днів

Найбільші світові виробники велосипедів готуються переглядати свої логістичні ланцюжки через затримки поставок комплектуючих, повідомляє Financial Times.

За словами топ-менеджерів компаній, поточний збій став наймасштабнішим за останні десятиліття.

Європейські та американські виробники велосипедів розповіли FT, що затримки з поставками досягли вже 400 днів. За словами ряду менеджерів, затримки з поставками деяких компонентів, наприклад гідравлічних гальм і коліс, ще серйозніше.

Серед постраждалих виробників — американська компанія Trek, тайванські Merida і Giant і інші. Для більш дрібних виробників проблема стоїть ще гостріше, вказує FT.

Головною причиною проблеми видання називає залежність виробників від однієї-єдиної компанії — японської Shimano, яка контролює понад 65% ринку комплектуючих і гальмівних систем класу high end.

Крім велосипедних комплектуючих, Shimano також виробляє снасті для рибної ловлі. Через пандемію, коли мільйони людей по всьому світу стали пересідати на велосипеди, компанія зіткнулася з постійно зростаючим попитом.

Її заводи працюють на повну потужність, але експерти не виключають, що проблеми будуть зберігатися ще довгий час.

Нагадаємо, що криза в напівпровідниковій галузі торкнулася кожного сегменту ринку, і тепер дефіцит мікросхем докотився до ринку мережевих маршрутизаторів і модемів. Провайдери зіткнулися з тим, що терміни очікування відвантаження замовленого мережевого обладнання досягли 60 тижнів, подвоївшись за короткий час.

Total
0
Shares
Previous Article

Верховна Рада виводить з обігу пластикові пакети

Next Article

В Україні 90% енергоблоків ТЕС працюють понад встановлений термін

Related Posts
Total
0
Share