Засновник Binance став найбагатшою людиною у світі криптовалют

Статки голови криптобіржі Binance Чанпена Чжао досягли 96 млрд доларів США, що робить його найбагатшою людиною у світі криптовалют, повідомляє Bloomberg.

У рейтингу агентства Bloomberg Чжао випереджає індійського магната, якого вважають найбагатшою людиною Азії, Мукеша Амбані зі статками 92,9 млрд дол.

За розміром статків він також впритул наблизився до таких гігантів як Марк Цукерберг та засновники Google Ларрі Пейдж та Сергій Брін. Уточнюється, що стан Чжао може бути значно більшим, оскільки в оцінку не увійшли його особисті криптоактиви.

Binance на сьогоднішній день є найбільшою криптовалютною біржею за обсягом торгів. Незважаючи на труднощі, які має компанія у зв’язку з перевірками регуляторів і податкових органів по всьому світу, в 2021 р Binance заробила не менше 20 млрд дол.

Нагадаємо, що найбільша у світі криптобіржа Binance у серпні 2021 р посилила перевірку клієнтів для боротьби з відмиванням грошей.

Як вже повідомляло NotaВene, дві найбільші криптовалютні біржі Huobi і Binance у вересні 2021 р призупинили реєстрацію користувачів з Китаю, підкорившись новим вимогам Пекіна.

Total
0
Shares
Previous Article

Світові ціни на продовольство минулого року зросли на 28%

Next Article

Panasonic в Японії переходить на чотириденний робочий тиждень

Related Posts
Total
0
Share