Запуск комп’ютерної гри Chernobylite відбудеться в липні

Науково-фантастичний рольовий трилер Chernobylite з елементами жахів і виживання в антуражі Чорнобильської зони відчуження видавництва All in! Games і польської студії The Farm 51 офіційно буде запущений в липні на ПК, PlayStation 4 і Xbox One, а до PS5, Xbox Series X і S добереться пізніше в цьому році повідомляє 3DNews.

Зараз гра знаходиться в ранньому доступі. Проте бажаючим не доведеться чекати ще три місяці, щоб насолодитися фінальною грою: останнє велике оновлення перед запуском було додано в версію раннього доступу. Воно приносить значні зміни в сюжеті, діалогах, локалізації, оптимізації та музичному супроводі. Крім того, відтепер є можливість познайомитися з фінальним рівнем гри під назвою “Пограбування” (поки розробники додали тільки його третину). Представлений і свіжий геймплейний трейлер.

Розробники підготували текстову локалізацію для всіх основних мов гри: англійської, російської, німецької, іспанської, французької, польської, додали італійська, португальська, спрощена китайська та японська.

Нагадаємо, Chernobylite — науково-фантастична комп’ютерна гра в жанрі survival horror, що розробляється і видається польською компанією The Farm 51. Анонс відбувся 30 квітня 2018 р. Вихід в стадії раннього доступу через інтернет-сервіс цифрової дистрибуції Steam відбувся 16 жовтня 2019 р. Проєкт має 72% позитивного рейтингу.

Дія розгортається в Чорнобильській зоні відчуження, де мета гравця полягає в тому, щоб дослідити місцевість і знайти кохану головного героя в радіоактивних пустках.

Як вже повідомляв Nota Вene, ринок аніме в Японії за підсумками 2019 р. досяг рекордного показника в сьомий раз поспіль. Загальний обсяг ринку в минулому році склав близько 24 млрд 300 млн доларів США, що на 3 млрд 200 млн дол. більше показника 2018 р. 

Total
0
Shares
Previous Article

AstraZeneca в I кварталі подвоїла чистий прибуток

Next Article

Компанія Deloitte назвала топ-10 найбільших рітейлерів світу

Related Posts
Total
0
Share