Запаси вугілля на складах зменшилися у 4 рази від плану

Станом на ранок 25 жовтня 2021 р запаси вугілля на складах теплоелектростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ) становили 701,3 тис. тонн, що на 6,9% менше порівняно із запасами на 18 жовтня, повідомляє Міністерство енергетики.

Згідно із затвердженим міністерством планом, на 25 жовтня на складах мало бути 2,971 млн тонн вугілля. Таким чином, фактичні запаси палива менші від планових у 4,2 раза.

Нагадаємо, що Міністерство енергетики планує зобов’язати виробників електроенергії з вугілля припиняти виробництво у разі зменшення запасів вугілля на складах нижче гарантованого рівня. Міністерство розраховує на збалансування запасів вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ за рахунок імпорту.

Як вже повідомляло NotaВene, запаси вугілля на складах теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей станом на ранок 18 жовтня склали 752,9 тис. тонн — це на 5,9% менше, ніж станом на 11 жовтня. Згідно із затвердженим міністерством плану, на 18 жовтня на складах повинно бути 2,896 млн тонн вугілля. Фактичні запаси вугілля менше планових в 3,8 рази.

Варто зазначити, що ДТЕК Енерго та Центренерго домовились про спільну поставку 75 тис. тонн вугілля зі США, обсяг вугілля буде розподілено рівними частинами між генеруючими компаніями.

Total
0
Shares
Previous Article

Google звинувачується в монополізації ринку онлайн-реклами

Next Article

Ощадбанк отримає 100 млн євро субкредиту ЄБРР

Related Posts
Total
0
Share