Залізна руда подешевшає до 140 дол. за тонну до кінця року

Ціна на залізну руду може впасти приблизно до 140 доларів США за тонну до кінця 2021 р і до 120 дол. за тонну до кінця 2022 р, оскільки ринок переходить в позитивне сальдо, повідомляє Mining.com з посиланням на останній звіт Capital Economics.

“Не дивлячись на те, що заява Китаю про припинення спекуляцій та ринкових порушень в останні тижні трохи послабила ринок залізної руди, ми думаємо, що ціна на залізну руду в кінцевому підсумку буде ще нижче через менш сприятливі фундаментальні показники у порівнянні з іншою частиною року”, — зазначає дослідницьке консалтингове агентство.

За останній тиждень ціна на залізну руду впала після спроб Китаю стримати товарну інфляцію за допомогою попереджень.

Ціна на залізну руду на Далянскій товарній біржі впала на 6,1% до 155,59 дол. за тонну, що трохи вище денного мінімуму в 155,20 дол., найнижчого рівня з 12 квітня.

У грудні минулого року регулятор ринку в Китаї ввів обмеження на торгівлю ф’ючерсами на залізну руду, що призвело до різкого зниження обсягів, що знизило зростання цін на кілька тижнів.

“З тих пір ралі відновилося, і до середини травня ціни зросли ще на 40% або близько того на тлі високого попиту з боку виробників сталі, незважаючи на те, що обсяги торгів залишаються значно нижче рівня 2020 р”, — говорить помічник економіста Capital Economics Адам Хойес.

На думку агентства, фундаментальні ринкові показники вказують на подальше падіння цін на залізну руду до кінця 2021 р.

“Що стосується пропозиції, експорт залізної руди Бразилії повертається майже до рівнів, що спостерігалися до обвалення греблі Брумадінью, а внутрішнє виробництво в Китаї різко зросла в березні і квітні”, — зауважують аналітики.

Генеральний директор Vale Едуардо Бартоломеу повідомив Financial Times, що крім невтішних обсягів видобутку в І кварталі 2021 р, видобуток може повернутися до 400 млн тонн в рік при необхідності.

“Не дивлячись на те, що запаси залізної руди, що зберігаються в портах Чінсі, трохи скоротилися за останній місяць, вони все ще далекі від рівнів, які відповідали б поточній ціні на залізну руду”, — каже Хойес.

Згідно зі звітом, скасування політичних стимулів в Китаї, яке, ймовірно, буде найбільш відчутно в будівельному секторі, повинно вплинути на попит.

“В результаті ми очікуємо, що ціна на залізну руду впаде приблизно до 140 дол. за тонну до кінця 2021 р і до 120 дол. за тонну до кінця 2022 р, коли ринок перейде в надлишок”, — йдеться в дослідженні.

Нагадаємо, що морські порти України в 2020 р наростили експортну перевалку руди на 35,1% в порівнянні з 2019 р – до 34,2 млн т. Перевалка чорних металів на експорт за рік збільшилася на 6,6% — до 15,03 млн т. 

Як вже повідомляло NotaВene, імпорт залізної руди в Китай в 2020 р досяг рекордного рівня, збільшившись на 9,5% в порівнянні з 2019 р, оскільки країна збільшила витрати на інфраструктуру, щоб стимулювати відновлення економіки на тлі пандемії коронавірусу і зростання виробництва.

Китай імпортував 1,17 млрд. тонн залізної руди в 2020 р, про що свідчать дані головного митного управління КНР. Це перевершило річний імпорт в 1,069 млрд. тонн в 2019 р і попередній рекорд в 1,075 млрд. тонн, встановлений в 2017 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Реальна зарплата в квітні впала на 1,2%

Next Article

ЗАСТИГЛА МУЗИКА: НАЙКРАЩІ АРХІТЕКТУРНІ ТВОРІННЯ СУЧАСНОСТІ

Related Posts
Total
0
Share