За перший квартал року користувачі витратили на мобільні додатки 32 млрд дол.

За даними аналітичного сервісу App Annie, 2021 р. став рекордним по заробітках для магазинів мобільних додатків, повідомляє TechCrunch.

Так, тільки за перші три місяці 2021 р. користувачі витратили 32 млрд дол. Це на 40% більше ніж за той же період в 2020 р. і більше на 9 млрд дол.

Зростання доходів стосується як App Store так і Google Play. Для кожного з магазинів це рекордний квартал. Витрати в App Store склали 21 млрд дол., в Google Play — 11 млрд дол.
Найбільше витрачали на ігри: 22 млрд дол. з 32 млрд дол.

Варто зазначити, що ігри частіше завантажували саме власники смартфонів на Android: з витрачених 11 млрд дол. 9 млрд дол. пішло саме на ігри. В iOS — тільки 13 млрд дол. з 21 млрд дол.

Причина такого стрімкого зростання — коронавірус і його наслідки. Ще в 2020 р. користувачі почали завантажувати більше застосунків і сервісів для роботи і розваг. У 2021 р. тенденція продовжилася.

За підсумками 2020 р. користувачі витратили близько 143 млрд дол. Найбільш популярні застосунки — TikTok, Facebook, Instagram, Telegram, WhatsApp і Zoom.

В цілому ігрова індустрія від пандемії лише виграла: число завантажень зросла в 2,5 рази, а витрати користувачів у 2021 р. можуть досягти 120 млрд дол.

Нагадаємо, найбільша мережа кінотеатрів в Південній Кореї CGV почала здавати зали в оренду геймерам, щоб заробити під час пандемії. Кінотеатри в країні можуть заповнювати зали тільки на 50%, при цьому кількість фільмів в прокаті значно зменшилася. Аналогічну послугу запустила Malco Theatres в США.

Як вже повідомляло Nota Вene, розробники з польської студії The Farm 51 заявили, що реліз повної версії комп’ютерної гри у жанрі survival horror Chernobylite відбудеться у другій половині поточного року. Автори проєкту хочуть більше уваги приділити опрацюванню всіх його аспектів, повністю перезаписати всі діалоги в професійній студії за участі професійних акторів, а також додати нові мови перекладу. Співробітники The Farm 51 пообіцяли не затягувати з релізом, а тому його точна дата скоро буде оголошена.

Total
0
Shares
Previous Article

Cуд відкрив провадження про банкрутство Індустріального союзу Донбасу

Next Article

Японська платіжна система JCB Payment System виходить на український ринок

Related Posts
Читать дальше

Укртранснафта 5 років управлятиме нафтопродуктопроводом Самара—Західний напрямок

АТ “Укртранснафта” підписало із Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА) договір на управління українською частиною нафтопродуктопроводу Самара—Західний…
Total
0
Share