За два роки попит на сталь в Євросоюзі може скоротитися на 10 млн т

Консалтингова компанія McKinsey прогнозує скорочення попиту на сталь в Європейському Союзі на 5-10 млн т в період з 2019 р. по 2023 р. Про це йдеться в звіті компанії “Майбутнє сталеливарної промисловості Європи“.

McKinsey пояснює прогноз зниження попиту на сталь в ЄС скороченням споживання сталі в ключових галузях-споживачах через пандемію коронавірусу. Серед них — автопромисловість і будівництво.

“Гравці в ключових галузях-споживачах, таких як автомобілебудування, були змушені через пандемію коронавірусу закрити або перемістити виробництво в інші регіони. Постійне зниження попиту на офісні приміщення через зростання віддаленої зайнятості може знизити попит на офісні будівлі, що знизить попит на сталь в будівельному секторі”, — пояснюють аналітики McKinsey.

На думку компанії, зниження попиту навіть після відновлення, починаючи з 2020 р., може привести до довгострокового використання виробничих потужностей на рівні 70-75%.

Нагадаємо, згідно з останннім звітом Китайського інституту планування та досліджень металургійної промисловості, виробництво сталі в Китаї перевищить 1 млрд тонн, а споживання, ймовірно, досягне більше 980 млн тонн у 2020 р., що є рекордним показником. 

Як вже повідомляв NotaВene, перехід на “зелене” виробництво сталі може збільшити ціни на металопродукцію на 60%. Таку оцінку оприлюднив виконавчий директор ArcelorMittal Europe Герт Ван Полвурде.

Варто зазначити, що металургійний комбінат “Дніпроспецсталь” за підсумками 2020 р. одержав 887,8 млн грн чистого збитку проти 78,13 млн грн прибутку в 2019 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Netflix скорочує викиди парникових газів

Next Article

Вугілля займає перше місце серед усіх джерел електроенергії в 2020 р.

Related Posts
Total
0
Share