За 5 років світовий ринок літієвих акумуляторів перевищить 100 млрд дол.

Аналітики Yole Developpement прогнозують до 2026 р середньорічне зростання ринку літієвих акумуляторів на рівні 23%. Головним рушієм ринку літієвих батарей обіцяють стати електромобілі, тоді як на засоби стаціонарного зберігання енергії буде припадати не більше 4% ринку, повідомляє Electronics Weekly.

За оцінками Yole Developpement, до 2026 р світовий ринок літій-іонних акумуляторів досягне 105,6 млрд доларів США. Середньорічний темп зростання за п’ять років складе 23%, і в окремі роки буде зростати в межах 20-26%. Через п’ять років вартість ринку літієвих батарей для електромобілів очікується на рівні 86 млрд дол. На стаціонарні системи зберігання енергії припадатиме 3,8 млрд дол. Це порівняно мало, враховуючи важливість буферного зберігання енергії для поновлюваних джерел.

У той же час аналітики впевнені, що ринок стаціонарних рішень для зберігання енергії на літієвих акумуляторах в середньому буде розвиватися швидше ринку електромобілів, зокрема — від сектора зберігання очікують середньорічного зростання на рівні 32%.

Більшу частину зростаючого попиту на акумуляторні елементи задовольняють кілька провідних постачальників — це LG Energy Solution, CATL, Panasonic, BYD, SK Innovation і Samsung. Серед новачків аналітики відзначають компанії Northvolt, Farasis і SVOLT, у яких відмінні перспективи. У той же час слід пам’ятати, що Китай контролює видобуток і переробку основних видів сировини для виробництва літієвих батарей, а також має в своєму розпорядженні величезні виробничі потужності з виробництва елементів живлення та їх компонентів, як і має в своєму розпорядженні найбільший внутрішній ринок збуту.

Такий стан справ в першу чергу не влаштовує європейських виробників автомобілів. За допомогою корейських і японських компаній європейські, а також американські виробники автомобілів і електромобілів починають будувати заводи з випуску акумуляторних осередків на своїй території. Спільні виробництва також покликані забезпечити стабільність поставок акумуляторів, дефіцит яких можливий за масою причин і в першу чергу через недостатній видобуток літію, кобальту, кадмію та інших матеріалів для електродів батарей.

Нагадаємо, що темпи експансії виробників батарей для електромобілів визначаються двома ключовими факторами: доступом до запасів сировини і наявністю вільних виробничих потужностей. Китайська компанія CATL за підсумками першого півріччя змогла збільшити свою частку до 29,9%, а Panasonic з 15% ринку скотився на третє місце.

Як вже повідомляло NotaВene, віце-президент Єврокомісії з питань міжінституційних відносин і прогнозування Марош Шефчович заявив, що Європейський Союз та Україна запустять стратегічне партнерство з виробництва акумуляторів.

“Скоро ми запустимо стратегічне партнерство по акумуляторам та сировинним матеріалам, – написав Шефчович у Twitter. — У рамках цього партнерства ЄС готовий розширити програму технічної допомоги, включивши до неї сферу критичної сировини і підвищивши бюджет на додаткові 800 тис. євро”.

Варто зазначити, що Європейський Союз підготував план по створенню масштабної виробничої бази для випуску літієвих акумуляторів на території ЄС. Цього вимагає курс на озеленення економіки, транспорту і промисловості, а також спроба ліквідувати залежність від китайських виробників батарей.

Програма під назвою European Battery Innovation передбачає державну допомогу в розмірі 2,9 млрд євро для створення повного виробничого ланцюжка для акумуляторних технологій, від видобутку сировини до проєктування і виробництва акумуляторних елементів, а також їх переробки і утилізації.

Слід нагадати, що на території України зосереджені родовища 21 рідкоземельного елементу, з переліку 30 речовин, що визначені Євросоюзом як критична сировина для виробництва пристроїв для розвитку “зеленої” енергетики, зокрема, акумуляторних батарей.

Total
0
Shares
Previous Article

Відмова від вугілля створить в Україні 161 тис. робочих місць у сфері ВДЕ

Next Article

Уряд затвердив Стратегію енергетичної безпеки на період до 2025 р

Related Posts
Total
0
Share