За 10 місяців сільгоспвиробництво в Україні зросло на 13%

За підсумками січня-жовтня поточного року обсяги виробництва сільскогосподарської продукції у господарствах усіх категорій України зросли на 13% порівняно з показником аналогічного періоду роком раніше, повідомляє Державна служба статистики.

При цьому виробництво рослинницької продукції за перші 10 місяців поточного року зросло на 18%, тоді як тваринницької — знизилася на 4,7%.

Зазначається також, що за підсумками звітного періоду було зафіксовано зростання обсягів виробництва як у сільгосппідприємствах (на 17,2%), так і у господарствах населення (на 6,3%).

Варто уваги, що за підсумками січня-вересня Держстат фіксував збільшення сільгоспвиробництва в Україні лише на 1,9% порівняно з торішнім рівнем.

Нагадаємо, що за січень-жовтень 2021 р в Україні скоротилося виробництво продукції тваринництва за всіма видами у порівнянні з аналогічним періодом 2020 р.

Як вже повідомляло NotaВene, індекс сільськогосподарської продукції за сім місяців поточного року зріс на 2,5% проти відповідного періоду торік; цьому сприяли високі темпи зростання у рослинництві.

Варто зазначити, що в Україні скорочується виробництво продуктів харчування. Виробництво молока в Україні в 2020 р скоротилося на 4,2%, а виробництво яєць зменшилося за рік на 2,9%.За минулий рік в Україні було вироблено 9,25 млн тонн молока і 3,45 млн тонн м’яса. Обсяг виробництва молока в 2020 р склав 9,25 млн тонн, що на 4,2% менше, ніж за аналогічний період 2019 р. При цьому домогосподарства скоротили виробництво молока на 6,2%, а підприємства збільшили на 0,8%.

Total
0
Shares
Previous Article

АМКУ відмовив переможцю конкурсу з приватизації Більшовика придбати завод

Next Article

Китай удвічі збільшив експорт автомобілів за рік

Related Posts
Читать дальше

АМКУ відмовив Смарт-холдингу в придбанні 25% Харківобленерго

Антимонопольний комітет відмовив компанії “Смарт-холдинг” Вадима Новинського в придбанні більше 25% акцій енергопостачальної компанії АТ “Харківобленерго”, повідомляє АМКУ.…
Total
0
Share