З початку року більше тисячі контейнерів виявилися на дні світового океану

У 2020 р. морські торгові суда втратили більше трьох тисяч контейнерів, а з початку цього року за борт пішло понад тисячу контейнерів. Це рекордний показник за останні сім років, повідомляє агентство Bloomberg.

Експерти називають кілька причин втрати контейнерів: це і погода, і збільшення місткості контейнеровозів, що робить штабелі контейнерів вище. Ситуацію посилило вибухове зростання обсягів електронної торгівлі під час пандемії: судноплавним лініям доводиться доставляти товари якомога швидше.

“Контейнеровози великої місткості працюють майже з повним завантаженням, чого не було раніше, — наводить Bloomberg слова засновника Reed Marine Maritime Emerty Management Consultancy Клайва Ріда. — Судам доводиться прибувати вчасно і здійснювати більше рейсів”. Потреба в швидкості доставки створює небезпечні умови, які можуть привести до аварії.

“Крім того, до такої ситуації призводять неправильне закріплення контейнерів, скорочення чисельності команди на борту та дії капітанів, які не ухиляються від шторму, щоб заощадити паливо і час, оскільки стикаються з тиском з боку фрахтувальників. Один невірний рух може поставити під загрозу вантаж і екіпаж”, — стверджує Bloomberg.

“Майже всі інциденти з втратою контейнерів в минулому році відбулися в Тихому океані — в регіоні з найбільш інтенсивним трафіком і несприятливими погодними умовами. Зростання трафіку з Китаю в США минулої зими співпало з найсильнішими з 1948 р. вітрами над північною частиною Тихого океану, а це означає неспокійне море та великі хвилі”, — розповідає головний метеоролог The Weather Company Тодд Кроуфорд.

“Щорічно відвантажується 226 млн контейнерів, тому втрата 1 тис. або більше може здатися краплею в морі. Це дуже невеликий відсоток втрат, — відзначає Britannia P & I. — Але це майже 60% грошової вартості всіх інцидентів з контейнерами”.

За оцінками морської юридичної фірми Clyde & Co., при середній ціні 50 тис. дол. за контейнер, контейнеровоз One Apus втратив 90 млн дол. тільки у вантажі, що є найвищим показником в новітній історії. За даними Bloomberg, збитки в цьому році склали близько 54,5 млн дол.

У листопаді минулого року 1,8 тис. контейнерів пішли за борт з контейнеровоза One Apus через сильний шторм. Цей інцидент став найсерйознішим з 2013 р., коли в Індійському океані розколовся надвоє і затонув контейнеровоз MOL Comfort разом з 4 тис. контейнерів.

У січні Maersk Essen втратив близько 750 контейнерів під час рейсу з китайського міста Сяминь в Лос-Анджелес. Через місяць 260 контейнерів пішли за борт з Maersk Eindhoven, який втратив хід під час шторму.

Нагадаємо, 23 березня надвеликий контейнеровоз Ever Given сів на мілину в південній частині Суецького каналу в Єгипті і заблокував один з найжвавіших морських торговельних шляхів в світі. Через канал проходить близько 12% світової торгівлі.

Total
0
Shares
Previous Article

Байден пропонує план підтримки соціального сектору на 1,8 трлн дол.

Next Article

Новим міністром енергетики став Герман Галущенко

Related Posts
Total
0
Share