YouTube приніс музичній індустрії в 2020 р. 4 млрд дол.

За останній рік Google виплатила творцям контенту з музичної індустрії на YouTube та YouTube Music 4 млрд доларів США, повідомляє компанія.

Як зазначає Google, основний дохід музичної індустрії на YouTube приносять два джерела. З одного боку, рекламодавці, яких приваблює аудиторія з більш ніж 2 млрд глядачів тільки на музичних відео кожен місяць.

З іншого боку — система платних підписок. Як зазначає Google, в першому кварталі 2021 р сервіси YouTube і YouTube Music залучили найбільшу кількість платних передплатників за всю історію.

Свій внесок в розвиток доходу музичної індустрії вносять різні типи контенту — від кліпів, створених світовими зірками, до танцювально-музичних челленджів, які завантажують на платформу звичайні користувачі. В цілому Google виплатила понад 4 млрд дол. представникам музичної індустрії по всьому світу за останній рік, з яких 30% припало на музичний контент користувачів, поряд з професійними відео.

Як вже повідомляло NotaВene, за даними українського офісу Google, “більше 1 млрд користувачів переглядали канали креаторів з України за останні 90 днів. Індія, Індонезія, Бразилія, США, Близький Схід та ЄС є основними ринками для українських креаторів”.

  • 2 млрд користувачів заходять на YouTube щомісяця. Це в 45 більше, ніж населення України
  • люди дивляться більше 1 млрд годин відео в день
  • у середньому український користувач щодня проводить в YouTube більше 55 хвилин
  • за останній рік кількість українських каналів з 100 000+ передплатників зросла на 35%, а каналів з 1 млн передплатників і більше — на 45%.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроєкт №4184, який вводить податок на додану вартість на онлайн-послуги компаній-нерезидентів. Це означає, що для іноземних онлайн-сервісів, якими користуються українці, на зразок Facebook, Netflix, Steam і окремих сервісів Google, Apple і Amazon, запрацює податок в 20%.

Total
0
Shares
Previous Article

Мінфін прогнозує валютний курс через два роки 29,4 грн/дол.

Next Article

Виробництво борошна в Україні впало на 25%

Related Posts
Total
0
Share