Xinjiang Goldwind Technology будуватиме в Україні 2 вітровi електростанції

Китайська компанія-виробник вітрових турбін Xinjiang Goldwind Technology підписала контракт про будівництво двох вітрових електростанцій — Zofia в Запорізькій області та “Очаків” — у Миколаївській. Будівництво планується завершити до кінця 2022 р, повідомляє EXPRO

“Компанія Xinjiang Goldwind Technology Co Ltd успішно підписала контракт про проєкт вітроенергетики Zofia 337,5 МВт та Очаків 288 МВт в Україні. Дві угоди відзначили великий прорив Goldwind в Україні, зробивши його лідером на місцевому ринку”, — йдеться в пресрелізі виробника.

Як зазначає Goldwind, на двох ВЕС буде встановлено 75 вітротурбін потужністю по 4,5 МВт та 60 вітротурбін потужністю по 4,8 МВт.

На ВЕС Zofia та “Очаків” очікується щорічна генерація “зеленої” електроенергії на рівні 2200 ГВт-год, що достатньо для живлення понад 1,1 млн домогосподарств. “Зелена” генерація на ВЕС також скоротить викиди вуглекислого газу близько на 1,7 млн тонн на рік.

Нагадаємо, що девелопером ВЕС Zofia 337,5 МВт є норвезька компанія Emergy. Будівництво проекту Zofia планувалося розпочати ще в липні 2021р.

Загальна сума інвестицій складає близько 1,2 млрд євро. Після завершення будівництва цей об’єкт на Азовському узбережжі стане найбільшою береговою вітровою електростанцією в Україні і однією з найбільших у Європі.

Девелопером проєкту “Очаків” є ТОВ “Південно-Українська ВЕС”, 51% якого належить китайській компанії Longyuan Power Overseas Investment Co., а 49% — Hero Asia Investment Limited.

Як вже повідомляло NotaВene, в селищі Надеждине Приазовського району Запорізької області розпочала роботу перша черга Запорізької ВЕС з 27 вітряків.

Варто зазначити, що до 2030 р морська вітроенергетика забезпечить 900 000 робочих місць з повною зайнятістю у всьому світі.

Total
0
Shares
Previous Article

Закон про віртуальні активи створює новий контролюючий орган

Next Article

Світове виробництво бавовни зросте до кінця року на 48%

Related Posts
Читать дальше

Юрій Вітренко став в.о. міністра енергетики в обхід Верховної Ради

21 грудня Кабінет міністрів призначив колишнього виконавчого директора НАК “Нафтогаз України” Юрія Вітренка виконуючим обов’язки міністра енергетики, повідомляє…
Читать дальше

Полохівське родовище літію потребує 500 млн дол. інвестицій

Виконавчий директор державного науково-виробничого підприємства “Геоінформ України” Павло Бовсунівський під час конференції щодо стратегічного партнерства України та ЄС…
Total
0
Share