Xiaomi домоглася через суд скасування американських санкцій

Міністерство оборони США прибере телекомунікаційну корпорацію Xiaomi зі списку санкцій, до якого входять китайські компанії, пов’язані з військовими, повідомляє Reuters.

Суд округу Колумбія у США визнав недійсним рішення Пентагону про внесення Xiaomi до списку “китайських військових підприємств”.

З компанії зняті всі обмеження на торгівлю цінними паперами. “Ми повторюємо, що Xiaomi – відкрита, прозора, публічно торгуються і незалежно керована корпорація”, — заявив глава корпорації Лей Цзюнь.

Нагадаємо, що Xiaomi потрапила в “чорний список” уряду США в останні дні президентства Дональда Трампа поряд ще з вісьмома китайськими корпораціями. Вашингтон підозрював внесені в список компанії в зв’язках з китайським військово-промисловим комплексом.

Введені санкції забороняли американським громадянам і компаніям купувати акції Xiaomi, а вже куплені акції необхідно було продати до листопада 2021 р.

Подібні санкції передбачені законом 1999 р, який зобов’язує міністерство оборони складати каталог компаній, що належать китайським військовим або контрольованих ними.

У відповідь компанія подала в суд — Xiaomi заперечувала, що корпорація пов’язана з китайськими військовими.

Як вже повідомляв Nota Вene, уряд США може надати Україні фінансову допомогу, щоб покрити різницю у ціні на обладнання 5G між китайською компанією Huawei та іншими постачальниками телекомунікаційних послуг.

Total
0
Shares
Previous Article

Amazon купує кіностудію MGM за 8,45 млрд дол.

Next Article

Українці збільшили заощадження в банках

Related Posts
Читать дальше

Енергоатом звернувся до РФ щодо компенсації за активи в Криму

Державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” у травні направило до компетентних органів Російської Федерації повідомлення про виникнення…
Total
0
Share