Walt Disney отримав рекордний виторг у I кварталі

Найбільша у світі компанія у сфері розваг та медіа Walt Disney Co., завершила перший квартал 2022 фінансового року з рекордним виторгом і чистим прибутком понад 1 млрд доларів США завдяки сильним показникам стрімінгового бізнесу та парків розваг, повідомляє Інтерфакс.

Як повідомляє компанія, її чистий прибуток за квартал, який завершився 1 січня, склав 1,15 млрд дол., або 63 центи з розрахунку на акцію, порівняно з 29 млн дол., або 2 центами на акцію, отриманими за порівняний період роком раніше.

Скоригований прибуток підскочив до 1,06 дол. на акцію з 32 центів роком раніше. Виторг зріс до 21,82 млрд дол. з 16,25 млрд дол.

Опитані FactSet аналітики в середньому очікували, що компанія отримає скоригований прибуток у розмірі 74 центів на акцію при виручці 20,27 млрд дол.

Виручка підрозділу, що займається медіабізнесом та розвагами, збільшилася на 15% — до 14,59 млрд дол., трохи випередивши консенсус-прогноз.

Зростання забезпечило активний приплив нових користувачів відеосервісів: кількість передплатників сервісу Disney+ зросла за квартал на 11,8 млн і до кінця першого фінкварталу досягла 129,8 млн. Загальна кількість передплатників усіх стримінгових платформ компанії, включаючи ESPN+ та Hulu, досягла 196,4 млн.

Опитані FactSet аналітики очікували, що кількість передплатників Disney+ становитиме 124,7 млн, загальна кількість — 191,1 млн.

У сегменті, що включає кінобізнес, виручка склала 2,43 млрд дол. при прогнозі в 2,27 млрд дол. Виручку підтримав касовий успіх фільму “Людина-павук: Немає шляху додому”, спродюсованого спільно з Sony.

Виручка підрозділу, що управляє тематичними парками та круїзними судами, а також займається випуском споживчих товарів та відеоігор, у минулому кварталі злетіла більш ніж удвічі і склала 7,23 млрд дол. Показник став рекордним в історії компанії і перевищив консенсус-прогноз, що становив 6, 36 млрд дол.

Таке значне зростання пояснюється відновленням роботи парків розваг після завершення локдаунів, запроваджених для стримування пандемії.

Котирування акцій Walt Disney на додаткових торгах 10 лютого злетіли на 8%. Капіталізація компанії від початку року знизилася на 8%, тоді як фондовий індекс Dow Jones Industrial Average за цей період втратив 2%.

Нагадаємо, що американська Walt Disney Co., найбільша в світі компанія в сфері розваг і медіа, в третьому кварталі 2021 фінансового року повернулася до чистого прибутку і збільшила виручку, досягнувши найкращих квартальних результатів від початку пандемії коронавірусу.

Як вже повідомляло NotaВene.news, американський інтернет-рітейлер Amazon.com Inc. домовився про покупку голлівудської кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer за 8,45 млрд доларів США. Ця придбання забезпечить стрімінговому сервісу Amazon Prime доступ до великої бібліотеки фільмів кіностудії.

Варто зазначити, що світовий ринок розваг і медіа (E&M) збільшиться на 6,5% в 2021 р. і на 6,7% в наступному році, чому сприяє високий попит на цифровий контент і рекламу.

Total
0
Shares
Previous Article

Промислові підприємства за рік підняли ціни на 70%

Next Article

Річкові вантажоперевезення за рік зросли на третину

Related Posts
Читать дальше

Олексій Любченко отримав портфелі першого віцепрем’єра та міністра економіки

Верховна Рада призначила голову Державної податкової служби Олексія Любченка на посаду першого віцепрем’єра – міністра розвитку економіки, торгівлі…
Total
0
Share