ВВП Китаю в першому кварталі зріс на рекордні 18,3%

ВВП Китаю в першому кварталі зріс на 18,3% в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на дані національного бюро статистики КНР.

Квартальний результат в значній мірі виправдав прогноз економістів, опитаних Bloomberg, в 18,5%.

“Національна економіка продемонструвала хороший старт. Проте, коронавірус як і раніше поширюється в світі, тому ситуація на міжнародній арені залишається складною, обумовленою високою невизначеністю і нестабільністю”, — йдеться в повідомленні національного бюро статистики Китаю.

Обсяг промислового виробництва в першому кварталі збільшився на 24,5%. За підсумками березня показник виріс на 14,1% в порівнянні з минулим роком.

Нагадаємо, державна компанія з виробництва авіаційної техніки Корпорація авіаційної промисловості Китаю (Aviation Industry Corporation of China — AVIC) опублікувала щорічний звіт, в якому, серед іншого, повідомляється про потреби держави в літаках цивільної авіації всіх видів. 

До 2040 р. Китаю буде потрібно ще 7576 пасажирських літаків. У їх числі — 1598 широкофюзеляжних літаків, 5080 узкофюзеляжних і 898 регіональних літаків, йдеться в звіті.

Як вже повідомляв NotaВene, імпорт залізної руди в Китай в 2020 р. досяг рекордного рівня, збільшившись на 9,5% в порівнянні з 2019 р., оскільки країна збільшила витрати на інфраструктуру, щоб стимулювати відновлення економіки на тлі пандемії коронавірусу і зростання виробництва.

Total
0
Shares
Previous Article

Укрнафта в минулому році отримала прибуток 4,3 млрд

Next Article

Ferrari випустить свій перший електромобіль у 2025 р.

Related Posts
Total
0
Share