Вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ в 4 рази нижче норми

Запаси вугілля на складах теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей станом на ранок 18 жовтня склали 752,9 тис. тонн — це на 5,9% менше, ніж станом на 11 жовтня, повідомляє Міністерство енергетики.

Згідно із затвердженим міністерством плану, на 18 жовтня на складах повинно бути 2,896 млн тонн вугілля. Фактичні запаси вугілля менше планових в 3,8 рази.

За даними диспетчера енергоринку Національної енергетичної компанії “Укренерго”, через відсутність палива не працює 22 блоки на дев’яти ТЕЦ і ТЕС.

Нагадаємо, що на початку вересня 13 енергоблоків та шість корпусів теплоелектростанцій та теплоелектроцентралей мали аварійні заявки через відсутність палива на складах і знаходилися в простої.

Як вже повідомляло NotaВene, 68 із 75 енергоблоків теплоелектростанцій в Україні експлуатується понад відведений проєктний термін. 95% розподільчих електричних мереж перебувають у незадовільному стані.

Варто зазначити, що ДТЕК Енерго та Центренерго домовились про спільну поставку 75 тис. тонн вугілля зі США, обсяг вугілля буде розподілено рівними частинами між генеруючими компаніями.

Total
0
Shares
Previous Article

Світове споживання сталі в 2021 р зросте на 4,5%

Next Article

Продажі вакцин Pfizer і Moderna в наступному році зростуть удвічі

Related Posts
Total
0
Share