Втрати ЄС через відставання з вакцинацією склали 123 млрд євро

Країни Євросоюзу відстають від затвердженого календаря вакцинації від коронавірусу на сім тижнів, тоді як в лютому відставання складало п’ять тижнів. Відхід від графіка може коштувати економіці ЄС 123 млрд євро за підсумками 2021 р. підрахувала страхова компанія Euler Hermes, повідомляє Le Figaro.

До кінця літа в ЄС планувалось прищепити 70% населення. Щоб досягти цього показника, вакцинація має бути прискорена. Прискорити її не дозволять затримки з поставками вакцини від AstraZeneca, пише видання.

За оцінкою Euler Hermes, Франція також відстає від графіка вакцинації на сім тижнів, і кожен тиждень відставання може коштувати економіці країни в 3 млрд євро.

Труднощі з вакцинацією обговорюватимуть на саміті 25 березня глави держав і урядів країн ЄС. Передбачається, що будуть обговорюватися заходи по нарощуванню виробництва вакцин і прискоренню вакцинації населення.

Нагадаємо, країни ЄС отримали перші партії вакцини від COVID-19 вже у січні. Вчені Королівського товариства DELVE попереджали, що потрібен час, щоби з’ясувати, яка доза вакцини достатньо формує імунний захист від SARS-CoV-2, як довго вона діє, як різні вакцини переносяться різними групами людей. Також необхідні серйозні зусилля, щоб охопити вакцинацією якомога більше населення планети.

Як вже повідомляв NotaВene, довгоочікувана вакцина не додала ясності в тому, коли ж завершиться пандемія і закінчиться карантин. Уже в кінці січня клінічні випробування показали, що вакцина оксфордской розробки в Великій Британії ефективна на 89%, а в Південній Африці — тільки на 50%.

Total
0
Shares
Previous Article

Тайвань обмежує подачу прісної води виробникам напівпровідників

Next Article

Експорт віскі з Великої Британії в січні скоротився на дві третини

Related Posts
Total
0
Share