Всупереч нестачі компонентів зростає продаж ігрових ПК

Powerful Personal Computer Gamer Rig with First-Person Shooter Game on Screen. Monitor Stands on the Table at Home. Cozy Room with Modern Design is Lit with Pink Neon Light.

Ринок ігрових персональні комп’ютерів в регіоні EMEA, що включає Європу, Близький Схід і Африку, у другому кварталі 2021 р продовжив зростати. Протягом кварталу було відвантажено 2,5 млн систем, що відповідає зростанню на 10,8% в річному вираженні, повідомляє аналітична компанія IDC.

Аналітики відзначають, що зростання поступово сповільнюється. Прогнозується, що в поточному кварталі воно складе 6,1%, а в четвертому кварталі — 4,8%. Проте в довгостроковій перспективі зростання збережеться. Очікується, що в 2025 р продажі ігрових ПК в зазначеному регіоні складуть 11,4 млн штук, і середньорічний темп зростання за п’ять років дорівнюватиме 2,5%.

Аналітики звертють увагу на те, що брак компонентів змушує виробників тимчасово переорієнтуватися з ноутбуків на настільні системи. У сегменті ноутбуків зафіксовано зростання 4,9%, а в сегменті настільних ПК — 14,7%. В цілому в період з 2021 р по 2025 р середньорічне зростання в сегменті ноутбуків прогнозується на рівні 5,8%, тоді як в сегменті настільних систем прогнозується показник -3,6%. До кінця періоду частка ноутбуків збільшиться з нинішніх 61,6% до 69,9%, а частка настільних ПК скоротиться з 38,4% до 30,1%.

Нагадаємо, що ринок традиційних персональних комп’ютерів в регіоні EMEA в першому кварталі 2021 р продемонстрував вражаюче зростання. У річному вираженні продажі настільних систем, ноутбуків і робочих станцій зросли на 44,1%. Всього за три місяці з січня по березень було продано 23,9 млн ПК.

Варто зазначити, що в ІІ кварталі 2021 р в усьому світі було продано 65,6 млн портативних комп’ютерів. Це на 15% більше в порівнянні з ІІ кварталом 2020 р, коли продажі дорівнювали приблизно 57 млн одиниць.

Як вже повідомляло NotaВene, найбільша мережа кінотеатрів в Південній Кореї CGV почала здавати зали в оренду геймерам, щоб заробити під час пандемії. Кінотеатри в країні можуть заповнювати зали тільки на 50%, при цьому кількість фільмів в прокаті значно зменшилася. Аналогічну послугу запустила Malco Theatres в США.

Total
0
Shares
Previous Article

Європа стала найбільшим покупцем українських рослинних масел

Next Article

Експорт електроенергії перевищив імпорт у 2,4 раза

Related Posts
Читать дальше

АМКУ відмовив переможцю конкурсу з приватизації Більшовика придбати завод

Антимонопольний комітет розпочав за власною ініціативою дослідження дій учасників аукціону з продажу пакета акцій АТ “Перший київський машинобудівний…
Читать дальше

Держгеокадастр і Держрибагентство перепідпорядкували Мінагрополітики

Відновлене Міністерство аграрної політики і продовольства отримає в управління Державну службу з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр)…
Total
0
Share