ВООЗ попереджає про початок третьої хвилі пандемії COVID-19

Світ знаходиться на початковому етапі нової хвилі пандемії коронавірусу, заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус.

“Зараз ми знаходимося на ранніх етапах третьої хвилі”, — заявив гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус в Женеві на засіданні комітету ВООЗ по надзвичайній ситуації, пов’язаної з COVID-19.

За його даними, число нових випадків COVID-19 у всьому світі зростає четвертий тиждень поспіль, а також після десяти тижнів зниження знову почало зростати число смертей від вірусу.

“Варіант “Дельта” присутній зараз в 111 країнах, і ми очікуємо, що незабаром він стане домінуючим штамом у всьому світі, якщо ще не став”, — сказав глава ВООЗ.

Він назвав шокуючою нерівність у доступі до вакцин від коронавірусу в світі. Велика частина населення планети через відсутність такого доступу знаходиться в повній залежності від вірусу.

“Я закликав до масової вакцинації як мінімум 10% населення кожної країни до вересня, як мінімум 40% до кінця цього року і як мінімум 70% до середини наступного року. Для досягнення цих цілей нам потрібно 11 мільярдів доз вакцини”, — стверджує гендиректор ВООЗ.

Як вже повідомляло NotaВene, дослідження показують, що новий штам коронавірусу є найбільш трансмісивним, тобто розповсюджуються швидше за всі інші штами вірусу SARS-CoV-2, який генерує захворювання COVID-19, що виникали за півтора роки пандемії. Вчені попереджають, що ці дані дозволяють припустити, що “Дельта” на 60% більш активно розповсюджується, ніж “Альфа”, відомий як британський штам. Він частіше призводить до госпіталізації пацієнтів і викликає більш важкі симптоми.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила експорт труб на третину

Next Article

Парламент підтримав розширення повноважень наглядових рад

Related Posts
Total
0
Share