Volkswagen будує завод для випуску нового масового електромобіля

Volkswagen презентувала прототип робота-заправника для електрокарів

Плани найбільшого європейського автомобільного концерну щодо переходу на електротягу дуже амбітні, але керівництво Volkswagen змушене балансувати між економічною доцільністю, конкуренцією з боку Tesla та інтересами власних профспілок. Без будівництва нових підприємств перехід на випуск електромобілів у Німеччині не обійдеться, повідомляє Bloomberg.

Існуюче підприємство Volkswagen у Вольфсбурзі є для компанії основним, при цьому воно входить до найбільших у світі. Бренд-менеджер Volkswagen Ральф Брандштеттер на цьому тижні заявив, що по сусідству з головним підприємством буде збудовано нове, яке спочатку буде орієнтоване на випуск електромобілів. Після виходу на проєктну потужність нове підприємство зможе випускати до 250 тисяч машин на рік. Керівництво концерну вважає, що побудувати новий виробничий майданчик буде простіше і дешевше, ніж переоснащувати підприємство, яке вже існує. Це не завадить, однак, до 2027 р перевести дві з чотирьох ліній на основному підприємстві у Вольфсбурзі на випуск електромобілів.

Подібний поділ, крім іншого, дозволить підтримати плани Volkswagen щодо випуску нових моделей із ДВЗ, які також передбачені на найближчі роки. На існуючому підприємстві пропишуться Golf та Tiguan нового покоління, а також семимісний кросовер. На новому підприємстві у Вольфсбурзі випускатиметься масова модель електромобіля на новій платформі, з якою у Volkswagen пов’язують серйозні надії на конкурентну боротьбу з Tesla. Машина спочатку оснащуватиметься апаратним забезпеченням, що дозволяє досягти четвертого рівня автономності управління за класифікацією SAE, який є передостаннім у цій шкалі.

Перед Volkswagen стоїть завдання суттєвої оптимізації технологічних та логістичних процесів при випуску електромобілів. Орієнтиром у цьому сенсі залишається Tesla, яка витрачає близько десяти годин на складання однієї машини. У німецького конкурента цей показник поки що втричі вищий, але нове підприємство допоможе скоротити його до 12 годин в найпесимістичному варіанті. Покупцям при цьому буде запропоновано обмежену кількість опцій та комплектацій, оскільки це є невід’ємною частиною плану оптимізації виробничих процесів.

Нагадаємо, що в другому кварталі 2021 р на акумуляторні електромобілі (BEV) довелося 7,5% загальноєвропейських продажів. Це вдвічі більше, ніж за той же період 2020 р.

Як вже повідомляло NotaВene, в 2020 р в Німеччині продали близько 395 тисяч електромобілів і плагін-гібридів, а в США — 322 тисячі.

Варто зазначити, що німецький автовиробник Volkswagen AG продає бізнес з виробництва люксових спортивних автомобілів Bugatti, створюючи нову компанію, якій спільно володітимуть хорватський стартап з випуску електромобілів Rimac Automobili і Porsche AG, підрозділ VW.

Total
0
Shares
Previous Article

Імпорт авіапального від початку року зріс на 7%

Next Article

Судова реформа: чи надовго суди без суддів

Related Posts
Total
0
Share