Витрати на домашню зарядку електромобілів за 5 років зростуть вп’ятеро

2026 р. витрати на домашню зарядку електромобілів у всьому світі перевищать 16 млрд дол. Це зростання майже вп’ятеро порівняно з 3,4 млрд дол. — показником 2021 р., повідомляє аналітична компанія Juniper Research.

За словами експертів Juniper Research, швидке зростання ринку зумовлене тим, що зарядка вдома дешевша і зручніша порівняно із зарядкою на станціях загального користування.

Автори дослідження “Зарядка електромобілів: основні можливості, проблеми та прогнози ринку на 2021–2026 рр.” вважають, що до 2026 р. понад 21 млн домогосподарств у всьому світі заряджатимуть свої електромобілі від домашніх розеток порівняно з 2 млн 2021 р. Вартість відповідного обладнання у 2026 р. досягне 5,5 млрд дол. Минулого року домашніх зарядок було продано та встановлено на суму 1,8 млрд дол.

Нагадаємо, що Royal Dutch Shell Plc планує встановити 50 тис. зарядних станцій для електромобілів у Великій Британії протягом чотирьох років, що дозволить їй отримати третину британського ринку до 2025 р.

Як вже повідомляло NotaВene, національна мережа зарядних станцій для електромобілів Ірландії значно розшириться в найближчі місяці завдяки угоді між телекомунікаційною компанією Eir і монтажником автомобільних зарядних пристроїв EasyGo про заміну 180 громадських телефонних будок на точки зарядки.

Варто зазначити, що уряд Польші має намір виділити на будівництво зарядних станцій і водневих заправок для автомобілів 800 млн злотих (216 млн дол.). Проєкт розробило міністерство клімату і навколишнього середовища країни.

“Відсутність розвиненої мережі зарядок у Польщі гальмує поширення електромобілів, — зазначає міністерство. — Для регіонів, які будуватимуть загальнодоступні зарядні станції, субсидії покриють 50% будівництва, а власники зарядних станцій з обмеженим доступом можуть розраховувати на відшкодування 25% витрат”.

Total
0
Shares
Previous Article

Світові бренди товарів класу люкс підвищують ціни

Next Article

НБУ за тиждень продав валюти на 500 млн дол.

Related Posts
Total
0
Share