Витрати держсектору на IT в усьому світі перевищать 550 млрд дол.

Глобальний державний ринок інформаційних технологій у 2022 р продемонструє зростання у 6,5% в грошовому вираженні, повідомляє аналітична компанія Gartner.

Оприлюднені цифри враховують витрати в області всіляких електронних пристроїв, програмного забезпечення корпоративного класу, систем для центрів обробки даних, IT-сервісів, комунікаційних і внутрішніх сервісів.

У поточному році, вважають експерти Gartner, сумарні IT-витрати в державному секторі складуть близько 523,2 млрд доларів США, піднявшись на 9,5% в порівнянні з минулим роком. Найбільшим сегментом стануть IT-сервіси з результатом 188,1 млрд дол. Ще 135,6 млрд дол. принесе програмне забезпечення. На внутрішні сервіси доведеться 64,2 млрд дол., на телекомунікаційні сервіси — 61,5 млрд дол. Витрати в області пристроїв складуть 41 млрд дол., в сфері дата-центрів — 32,7 млрд дол.

У наступному році, вважають аналітики Gartner, розмір державного IT-сектору досягне 557,3 млрд дол. З них 203,9 млрд дол. принесуть всілякі IT-сервіси. На програмне забезпечення доведеться 151,8 млрд дол. Внутрішні сервіси забезпечать приблизно 66 млрд дол. доходу, телекомунікаційні сервіси — 61 млрд дол. На пристрої доведеться 40,4 млрд дол., на центри обробки даних — 34,2 млрд дол.

Як вже повідомляло NotaВene, компанія Gartner оприлюднила прогноз по світовому ринку інформаційних технологій. IT-галузь повернеться до зростання після торішнього спаду, обумовленого пандемією і економічними труднощами в різних регіонах по всьому світу.

За підсумками 2020 р. обсяг галузі в грошовому вираженні склав 3,76 трлн дол. Це на 2,2% менше в порівнянні з попереднім роком. Найбільш значне падіння зафіксоване в сегменті електронних пристроїв: тут виручка постачальників знизилася на 6,9%.

Втім, вже в поточному році світова IT-галузь повернеться до зростання. Експерти Gartner вважають, що її обсяг досягне 4,07 трлн дол., збільшившись на 8,4% по відношенню до 2020 р. Причому зростання витрат буде спостерігатися в усіх без винятку категоріях.

Нагадаємо, що в першому кварталі поточного року в усьому світі було продано серверів на суму 20,9 млрд дол., що на 12% перевищує результати першого кварталу минулого року.

Total
0
Shares
Previous Article

Грошові перекази в Україну в першому півріччі перевищили 6 млрд дол.

Next Article

Базові галузі економіки в липні прискорили зростання

Related Posts
Total
0
Share