VistaPrint викупила 100% акцій українського розробника Depositphotos

Американська компанія у сфері дизайну та маркетингу VistaPrint викупила 100% акцій української компанії, яка розробляє фотосток Depositphotos та онлайн-редактор Crello, повідомляє ain.

VistaPrint купує українську компанію за 85 млн доларів США з усіма її проєктами: Depositphotos, Crello, Lightfield, Bird In Flight та WAS. Усі колишні акціонери, серед яких були Європейський банк реконструкції та розвитку й TMT Investments, підтримали угоду.

Зазначається, що Depositphotos продовжить розвиток як окремий бренд. Crello перетвориться на VistaCreate.

Засновник компанії Дмитро Сергєєв повністю відходить від управління та залишає компанію. Вадим Нехай, який обіймав посаду керівника, приєднається до Vista як віцепрезидент  VistaCreate і Depositphotos, і продовжить керувати командами під керівництвом президента Vista з міжнародного бізнесу Флоріана Баумгартнера.

Український офіс компанії продовжить роботу. Новий власник планує поповнювати українцями команду для роботи над Depositphotos, VistaCreate та інших продуктів VistaPrint.

За словами Сергєєва, представники VistaPrint самі зв’язалися з Depositphotos. Переговори та укладення угоди тривали декілька місяців у дистанційному форматі.

VistaPrint — велика американська компанія у сфері дизайну та маркетингу, частина Cimpress, яка торгується на Nasdaq. Її підрозділи створюють контент для Facebook, Instagram, TikTok та інших соцмереж, розробляють логотипи, сайти та інші брендовані матеріали, друкують промоматеріали.

Як вже повідомляло NotaВene, фінтех-стартап Revolut, заснований росіянином Миколою Сторонським і українцем Владом Яценком, залучив 800 млн дол. інвестицій. Компанія отримала оцінку в 33 млрд дол., що робить її найдорожчим фінтех-стартапом у Великій Британії.

Нагадаємо, що в третьому кварталі поточного року споживчі витрати на мобільні застосунки склали 33,6 млрд дол., що на 15,1% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ринок мобільних застосунків продовжує зростати під час пандемії коронавірусу, завдяки чому кількість завантажених за звітний період додатків склала 35,7 млрд одиниць.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила виробництво феросплавів на 12,5%

Next Article

Twitter збільшив доходи від реклами на 41%

Related Posts
Total
0
Share