Виробники яловичини збільшили ціни на 12,8%

Від початку року українськи виробни м’яса ті м’ясопродуктів збільшили ціни на 6-13%, повідомляє Державна служба статистики.

Так, виробники свинини збільшили ціни на 11% — у січні вартість 1 кілограму свинини (свіжого чи охолодженого м’яса) була в середньому 62,8 грн, тоді як у вересні — 69,1 грн.

Збільшили ціни на свою продукцію виробники яловичини — зріст 12,8% від початку року.

Окрім того, збільшили вартість продукту виробники ковбас напівкопчених (+6,2%), молока (+7,3%), масла вершкового (+6,9%).

Нагадаємо, що обсяги виробництва сільскогосподарської продукції в господарствах всіх категорій України за підсумками січня-серпня зросли на 8,4% в порівнянні з показником аналогічного періоду роком раніше.

Отже, виробництво рослинницької продукції зросло на 14,8%, тоді як тваринницької — знизилося на 4,8%. При цьому зростання обсягів виробництва в сільгосппідприємствах за звітний період склало 13,7%, в господарствах населення — на 2,1%.

Як вже повідомляло NotaВene, обсяг виробництва м’яса в Україні в січні-вересні поточного року оцінюється в 2,38 млн тонн (живою вагою), що на 1,8% поступається показнику аналогічного періоду роком раніше.

 

Total
0
Shares
Previous Article

Український ринок авіапального зріс на третину

Next Article

Верховна Рада прийняла закон для розвитку виробництва біометану

Related Posts
Total
0
Share