Виробники флеш-пам’яті NAND встановили рекорд квартального виторгу

Загальний виторг від продажу на ринку флеш-пам’яті NAND у третьому кварталі 2021 р зріс у порівнянні з другим кварталом на 15%. Виручка досягла рекордної позначки 18,9 млрд доларів США, повідомляє аналітична компанія TrendForce.

Варто зазначити, що при цьому відвантаження в одиницях інформаційного обсягу зросло на 11%, а середня ціна продажу — приблизно на 4%.

Аналітики впевнені, що зростання ринку флеш-пам’яті NAND у третьому кварталі було в основному забезпечене сильним попитом з боку виробників обладнання для центрів обробки даних та смартфонів. Одночасно почали скорочуватись замовлення від OEM-виробників персональних комп’ютерів.

Лідером ринку за підсумками третього кварталу залишається компанія Samsung. Вона наростила продажі на 16,5%, у результаті її частка у загальному обсязі продажів зросла з 34% до 34,5%. На другому місці знаходиться компанія Kioxia, яка зуміла наростити продаж на 20,8%, що призвело до збільшення ринкової частки з 18,3% до 19,3%.

Нагадаємо, що Samsung Electronics інвестує в будівництво нових заводів 45 млрд дол. Зокрема будівництво нового заводу в США стартує в цьому році. Компанія встановить все своє основне обладнання у 2022 р., а виробництво продукції почнеться в 2023 р. Станом на жовтень минулого року Samsung подав заявку в округ Тревіс, штат Техас, на покупку 258 акрів землі поруч зі своїм заводом. У 1996 р. Samsung відкрив офіс в Остіні, а потім двічі розширив свій завод з виробництва напівпровідників. Нещодавно компанія завершила впровадження обладнання для ливарного виробництва і виробничої лінії флеш-пам’яті NAND.

Total
0
Shares
Previous Article

Виробництво електроенергії в Україні зросло на 6,6%

Next Article

Імпорт вугілля зріс у два рази

Related Posts
Total
0
Share