Виробники чіпів за перший квартал отримали рекордну виручку

Виручка десяти найбільших контрактних виробників мікросхем за підсумками січня-березня досягла рекордної позначки у 22,75 млрд доларів США, повідомляє компанія TrendForce.

За оцінками, TrendForce десять провідних виробників контролюють 96% глобальної галузі в грошовому вираженні.

Виручка десяти найбільших виробників за підсумками січня-березня досягла 22,75 млрд дол. Це на 1% більше в порівнянні з останньою чвертю минулого року, коли даний показник дорівнював 22,57 млрд дол.

Лідером світового ринку є TSMC з часткою 55%: цей гігант в минулому кварталі отримав 12,90 млрд дол. виручки. На другому місці з результатом 17% і 4,11 млрд дол. перебуває Samsung. На третьому місці UMC — 7% і 1,68 млрд дол.

Таким чином, ці три виробники спільно утримують майже 80% глобальної галузі. В першу десятку також увійшли GlobalFoundries, SMIC, PSMC, Tower, VIS, HHGrace і HLMC.

Потрібно відзначити, що на світовому ринку мікрочіпів продовжує спостерігатися дефіцит, який збережеться в найближчому майбутньому. На цьому тлі виробники напівпровідникової продукції вже підняли ціни на свої кремнієві пластини, що призвело до зростання вартості кінцевої продукції.

Нагадаємо, що Європейський Союз вирішив подвоїти частку на ринку чіпів і виділяє більше 150 млрд дол. на розробку наступного покоління цифрових індустрій в нинішньому десятилітті, прагнучи наздогнати конкурентів у США і Східній Азії в таких сферах, як виробництво мікросхем і штучний інтелект.

Як вже повідомляло NotaВene, провідний постачальник мікроелектроніки Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) не інвестуватиме у виробництво напівпровідників в Європі, натомість компанія зосередиться на розширенні потужностей в США.

Варто зазначити, що уряд Південної Кореї разом зі 153 компаніями оприлюднив амбітний план, яким передбачено інвестиції в виробництво напівпровідникової продукції в розмірі 450 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

273% дохода на ВВП-варрантах: что дальше?

Next Article

Україна здійснила першу виплату за ВВП-варантами на сумму 40,75 млн дол

Related Posts
Total
0
Share