Виробництво замороженої курятини за рік зросло на 20%

Виробництво замороженої курятини в Україні за рік зросло на 20%, повідомляє Державна служба статистики.

За 10 місяців поточного року в Україні було вироблено 146 тис. тонн продукту, що на 20,8% більше, ніж торік. Йдеться про виробництво заморожених тушок курей і курчат.

Виробництво свіжих чи охолоджених частин тушок також зросло — на 3,5% за рік. Виробництво заморожених частин тушок зросло на 2%. Україна такоже наростила виробництво субпродуктів свійської птиці — на 2,3% за рік.

Нагадаємо, що за прогнозами аналітиків, Україна цього року виробить майже 1,4 млн тонн курячого м’яса, і займе 15 місце в рейтингу найбільших виробників курятини.

Як вже повідомляло NotaВene, Україна за підсумками січня-квітня 2021 р повернула собі місце в трійці найбільших експортерів курятини в Євросоюз.

Варто зазначити, що Україна займає шосте місце в рейтингу світових постачальників курятини. Світовим лідером з експорту курятини є Бразилія. У 2020 р країна експортувала 3,8 млн тонн.

Друге місце з показником в 3,3 млн тонн належить США, третє — ЄС. У минулому році країни ЄС експортували 1,4 млн тонн м’яса птиці. Україна з показником в 400 тис. тонн посідає шосте місце в рейтингу.

Total
0
Shares
Previous Article

Новим канцлером ФРН став соціал-демократ Олаф Шольц

Next Article

Продажі автомобілів у 2022 р будуть на 6% нижче за показник 2019 р

Related Posts
Читать дальше

Під санкції США потрапили 4 українських політика проросійської орієнтації

Американська влада поповнила санкційні списки, пов’язані зі шкідливою зовнішньою діяльністю Росії, чотирма фізичними особами з України, повідомляє Інтерфакс-Україна.…
Total
0
Share