Виробництво вантажних вагонів в Україні впало на 53%

Обсяг виробництва вантажних вагонів і платформ в Україні в січні-квітні 2021 р впав на 53% в порівнянні з січнем-квітнем 2020 р — до 586 одиниць, повідомляє Державна служба статистики.

Частина вантажних вагонів випущена Крюківським вагонобудівним заводом (КВБЗ), де значно впало виробництво. Протягом січня-квітня завод виробив 281 одиницю вантажних вагонів, що на 36,4 менше, ніж в січні-квітні 2020 р.

У 2020 р виробництво вантажних вагонів і платформ в Україні знизилося в порівнянні з 2019 р на 70,1% — до 3241 одиниці. Основний внесок зробив КВБЗ, який в 2020 р випустив 1569 вантажних вагонів, що на 70% менше, ніж в 2019 р.

Нагадаємо, українська промислова компанія “Інтерпайп” уклала довгостроковий контракт на поставку вантажних колісних пар власної збірки для INVEHO UFO, одним з найбільших вагонобудівних і вагоноремонтних підприємств у Франції.

Як вже повідомляло NotaВene, литовська компанія BGS Rail Holdings, що володіє парком з трьох тисяч вагонів, отримала дозвіл Антимонопольного комітету України на придбання лізингової компанії ТОВ “Авіаам фінансовий лізинг Україна” у AviaAM Financial Leasing Hong Kong Co.

Варто зазначити, що з літа 2020 р. Укрзалізниця стала повертати свої позиції на ринку оренди полувагонів і зерновозів завдяки зміні політики ціноутворення і більш вигідних умов для замовників. Посилення позицій державної монополії і послаблення приватного бізнесу в галузі вантажних залізничних перевезень стало однією з причин відсторонення з посади голови правління АТ “Укрзалізниця” Володимира Жмака.

Total
0
Shares
Previous Article

Зеленський вимагає припинити авіасполучення між Україною і Білоруссю

Next Article

Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю

Related Posts
Total
0
Share