Виробництво пластику в світі знизилося вперше за 12 років

Світове виробництво пластику в 2020 р знизилося через пандемію коронавірусу лише втретє після Другої світової війни, але не було значним, повідомляє AFP.

За даними галузевої федерації PlasticsEurope, світове виробництво пластмас впало до 367 млн тонн в минулому році з 368 млн в 2019 р — таким чином зниження склало 0,3%. За даними організації, в Європі виробництво пластику в минулому році знизилося на 5,1% до 55 млн тонн. У Китаї виробництво пластику навіть зросло на 1% і продовжує зростати понині, зазначає PlasticsEurope.

За підрахунками федерації, в автомобільному секторі, одному з найбільших споживачів галузі, споживання пластику в Європі в 2020 р впало на 18%.

Вперше зниження виробництва було зафіксовано в 1973 р в результаті нафтової кризи, вдруге — після фінансової кризи 2008 р. Таким чином нинішнє зниження виробництва відбувається вперше за 12 років.

Західні країни при цьому продовжують послідовно знижувати виробництво пластику — якщо в 2010 р на країни ЄС, Великої Британії та Швейцарії припадало 21% від загального обсягу пластика в світі, в 2020 р цей показник знизився до 15%.

Як вже повідомляло NotaВene, Верховна Рада прийняла закон “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України”.

Закон спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх поширення для поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій.

Total
0
Shares
Previous Article

Грошова маса в Україні в 2021 р зросла на 2,4%

Next Article

Ціни виробників Китаю досягли максимуму за 13 років

Related Posts
Total
0
Share