Видобуток криптовалюти припинено на всій території Китаю

Провінція Аньхой стала останнім китайським регіоном, який оголосив про повну заборону майнінг криптовалюти. Місцева влада заявила, що цей крок допоможе послабити гостру нестачу електроенергії протягом наступних трьох років, повідомляє агентство Reuters.

Згідно з повідомленням Hefei Media Group, в найближчі дні на території провінції буде згорнута робота всіх майнінгових ферм. У публікації наголошується, що ці жорсткі заходи вживаються з метою скоротити енергоспоживання.

За оцінкою видання, через три роки потреба в електроенергії в провінції Аньхой збільшиться і досягне показника в 73,14 млн кВт/год, а на сьогоднішній день провінція здатна забезпечити 48,4 млн кВт/год. Якщо не заборонити майнінг, то досягти бажаних 73,14 млн кВт/год до 2024 р буде проблематично, через що неминуча енергетична криза. Повідомляється також, що в провінції будуть переглянути тарифи на електроенергію з тим, щоб забезпечити більш економне використання електрики.

Нагадаємо, що в червні в провінції Сичуань — однієї з найбільших в КНР баз з видобутку криптовалюти — за розпорядженням місцевої влади були закриті кілька великих ферм. У північному і південно-західному регіонах Китаю також згорнут видобуток BTC і інших цифрових валют. Синьцзян-Уйгурський автономний район, автономний район Внутрішня Монголія та провінція Юньнань оголосили про обмеження роботи кріптовидобувних компаній.

Як вже повідомляло NotaВene, Народний банк Китаю оголосив про закриття компанії, що займалася розробкою програмних сервісів для транзакцій віртуальних валют. Додатково центробанк КНР застеріг інші бізнеси від будь-якої допомоги подібним організаціям, включаючи надання приміщень або маркетингових послуг.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна пільгами заохочує виробництво та імпорт електротранспорту

Next Article

Інтерпол оголосив Костянтина Жеваго у міжнародний розшук

Related Posts
Total
0
Share