Видобуток газу в Україні впав до мінімального рівня за останні п’ять років

Добовий видобуток природного газу в Україні 20 січня впав до 51,6 млн кубометрів. Це мінімальний показник з березня 2016 р. (49,5 млн кубометрів), йдеться в звіті ТОВ “Оператор ГТС України“.

Видобуток впав на 4% (2,3 млн кубометрів) порівняно з показниками попереднього дня. Газовидобуток за 20 січня був на 7% (3,7 млн кубометрів) нижче середньодобового показника 2020 р.

Нагадуємо, 12 січня ціна газу на голландському хабі TTF (контракт “на добу вперед”) з поставкою у вівторок зросла до 284 доларів США за тисячу кубометрів після попереднього піку в 258 дол. з поставкою в понеділок. Зростання склало більше 10% — це найбільший стрибок котирувань з початку зими.

Як вже повідомляв Nota Вene, 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Чому в Україні виникла гостра суперечка через тарифи на постачання газу, з якої Кабінет міністрів запровадив державне регулювання на ринку газу, Nota Вene розповідає з усіма подробицями.

Total
0
Shares
Previous Article

Найбільша бразильська гірничодобувна компанія Vale йде з вугільного бізнесу

Next Article

Укравтодор у 2020 р. виконав план ремонту і будівництва доріг на 97%

Related Posts
Total
0
Share