Від Вишняківського спиртзаводу відмовився вже другий покупець

Переможець повторного аукціону з продажу Вишняківського спиртзаводу (Полтавська область), компанія Спіріт Етил, не провела вчасно оплату за куплений лот і позбулася права власності на об’єкт. Про це свідчить акт про непідписання договору купівлі-продажу, опублікований системою ProZorro, повідомляє Ліга.

Згідно з документом, кінцева дата підписання договору купівлі-продажу закінчилася 3 квітня. “Станом на 5 квітня переможець аукціону не прибув на підписання договору купівлі-продажу. Листів про складання договору компанія не надсилала”, — йдеться в документі.

За фактом непідписання договору Фонд державного майна позбавив компанію Спірит Етил права брати участь в аукціонах з продажу держмайна. Компанії не повернуть гарантійну заставу.

Спіріт Етил — другий інвестор, який відмовився платити за Вишняківський спиртзавод.

У грудні 2020 р. Вишняківський спиртзавод був проданий за рекордні 234 млн грн компанії РесурсПромЗахід. Це найуспішніший аукціон з приватизації спиртових активів, як за кількістю учасників, так і по фінальної вартості об’єкта, стверджував ФДМ.

Проте компанія відмовилася проводити оплату за куплений актив і фонд виставив спиртзавод на повторний продаж за стартовою ціною в 21 млн грн.

На цей раз на спиртзавод претендували шість компаній. В ході торгів ціна активу виросла в 4,8 разів до 101,2 млн грн.

Переможцем стала компанія, зареєстрована в Києві, Спіріт Етил. У державному реєстрі юридичних осіб засновником і бенефіціарним власником ТОВ “Спіріт Етил” значиться Анастасія Дермель.

Як вже повідомляв NotaВene, державне підприємство “Укрспирт” за підсумками 2020 р. отримало 32,1 млн грн чистого прибутку, що на 20% менше, ніж роком раніше (41,3 млн грн). Наголошується, що в 2020 р. підприємство погасило 42,2 млн грн заборгованості перед постачальниками. При цьому Укрспирт виробив 6,38 тис. дал спирту, що на 300 тис. дал більше ніж в минулому році.

Варто зазначити, що Фонд державного майна провів 20 приватизаційних онлайн-аукціонів на 1,3 млрд грн у рамках демонополізації ринку виробництва спирту.

Total
0
Shares
Previous Article

UPD Renewables Хмельницького уклала інвестиційний договір з катарською Nebras

Next Article

В рейтингу мільярдерів Forbes семеро українців

Related Posts
Читать дальше

70 тис. британських водіїв Uber отримуватимуть мінімальну заробітну плату і оплачувану відпустку

Сервіс таксі Uber надасть британським водіям статус працівників компанії. Понад 70 тис. водіїв отримають деякі пільги, включаючи мінімальну…
Total
0
Share