Від початку року Південна Корея подвоїла продаж електромобілів

Обсяги продажу електромобілів у Південній Кореї практично подвоїлися за перші три квартали поточного року, порівняно з поквартальними показниками минулого. За попередніми оцінками, країна вийшла на сьоме місце у світі за обсягами збуту машин на електротязі, повідомляє Korea Times.

За статистикою Korea Automotive Technology Institute, всього з січня по вересень включно продано 71 006 електромобілів — на 96 % більше, ніж роком раніше. Країна є четвертою економікою Азії та одним із найбільших покупців нових транспортних засобів у світі.

За кількістю проданих електромобілів вона вийшла на сьоме місце. Перше займає Китай з 1,76 млн машин, друге — США з 272 554, третє — Німеччина (243 892), за нею йдуть Велика Британія (131 832), Франція (114 836) та Норвегія (84 428).

Глобальні продажі електромобілів у світі за перші дев’ять місяців року склали 3,01 млн машин, вперше за всю історію електротранспорту подолавши позначку 3 млн.

Південнокорейський автогігант Hyundai Motor Group продав 159 558 машин, на 67% більше, ніж за три перші квартали минулого року. Найбільш успішним виробником електрокарів у світі стала Tesla, яка продала 625 624 млн машин, за нею — китайська SAIC Motor (413 037), Volkswagen (287 852) та китайська BYD (189 751).

Як вже повідомляло NotaВene, в останні роки в усьому світі продавалося близько 90 млн нових автомобілів щорічно, і спроби нав’язати споживачам модель спільного використання могли б скоротити ринок ще сильніше, якби не втрутилася пандемія з її вимогами до соціальної дистанції. Японський виробник електродвигунів Nidec вважає, що дешеві електромобілі здатні майже потроїти обсяги продажів автомобілів.

Варто зазначити, що аналітичне агентство Canalys опублікувало звіт про світові продажі електрокарів в 2020 р і зробило прогноз зростання, згідно якого їх частка на загальному авторинку досягне 50% в найближчі десять років.

Як наголошується в звіті, світові продажі електромобілів в 2020 р зросли на 39%, досягнувши 3,1 млн одиниць. Показово, що зростання попиту на електрокари йшло паралельно зі зниженням продажів в цілому по ринку легкових автомобілів, який в минулому році скоротився на 14%. Іншими словами, все більше людей замість автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння вибирають електрокар.

Total
0
Shares
Previous Article

Ставки фрахту суховантажів вперше за 5 тижнів пішли вгору

Next Article

Продаж предметів розкоші за підсумками року у всьому світі зросте на 4%

Related Posts
Total
0
Share