Верховна Рада заповнила вакансії в уряді

4 листопада український парламент дав згоду на призначення чотирьох нових міністрів в кабінеті Дениса Шмигаля.

Запропоновану президентом Володимиром Зеленським кандидатуру Олексія Резнікова на посаду міністра оборони підтримали 273 народні депутати.

За призначення народного депутата фракції “Слуга народу” Ірини Верещук на посаду віце-прем’єра — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України голосували 260 народних депутатів.

Ірина Верещук — у минулому міський голова Рави-Руської (2010-2015 рр.). Депутат Верховної Ради України IX скликання від партії “Слуга народу” (№29 у списку). Представник уряду у Верховній Раді з 4 вересня 2019 р до 15 листопада 2019 р. Член парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, голова підкомітету з питань державної безпеки та оборони.

237 народних депутатів дали згоду на призначення Павла Рябікіна міністром з питань стратегічних галузей промисловості. До цього призначення Рябікін очолював Державну митну службу. 

Першим віце-прем’єром — міністром економіки 256 народних депутатів зробили Юлію Свириденко, яка обіймала посаду заступника глави офісу президента України.

Нагадаємо, що 3 листопада Верховна Рада звільнила міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Романа Абрамовського, міністра економіки Олексія Любченка, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, міністра оборони Андрія Тарана.

Щодо посади міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів, то тимчасово в.о. міністра став Руслан Стрілець.

Total
0
Shares
Previous Article

Споживання електроенергії в Україні зросло на 6,9%

Next Article

Глобальний ринок серверів зріс за квартал на 8,5%

Related Posts
Читать дальше

Верховна Рада ввела пільгові ставки ввізного мита на ряд товарів легкої промисловості

Законопроєкт №4410, який встановлює пільгові ставки ввізного мита на деякі товари легкої промисловості, підтримали 307 народних депутатів, повідомляє…
Total
0
Share