Великий американський бізнес обіцяє створення 1 млн робочих місць для афроамериканців

Топ-менеджери більше 30 американських компаній, включаючи Merck & Co., IBM Corp. і Nike Inc., підтримали створення стартапу, який займатиметься вирішенням проблеми працевлаштування чорношкірих американців. Про це повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”.

Стартап під назвою OneTen оголосив своєю метою створення 1 млн робочих місць для афроамериканців в наступні десять років. До теперішнього часу проєкт залучив фінансування в розмірі понад 100 млн доларів США.

За словами головного виконавчого директора Merck Кена Фрейзера, одного із засновників OneTen, організація є некомерційною і сфокусується на тому, щоб допомагати чорношкірим американцям, які не мають диплома коледжу чотирирічного навчання, але мають атестат про закінчення середньої школи та інші сертифікати, знайти і зберегти роботу, яка дозволить їм утримувати сім’ю, або роботу з зарплатою від 40 тис. дол. на рік і більше в залежності від регіону.

Виконавчий голова ради директорів IBM Джіні Рометті, яка увійшла до складу засновників стартапу, зазначила, що компанії, які беруть участь в проєкті, будуть ділитися один з одним найкращими практиками, щоб забезпечити просування по службі афроамериканців.

“Ми хочемо уникнути проблеми дірявого дна, — заявила Рометті. — Якщо ми беремо людину на роботу, то не хочемо, щоб вона пішла на сторону”.

За словами Фрейзера, який є одним з чотирьох чорношкірих CEO компаній зі списку Fortune 500, вбивство поліцейськими Джорджа Флойда в травні поточного року і викликані ними масові протести змусили глав компаній переглянути свої попередні ініціативи з працевлаштування афроамериканців і об’єднати зусилля.

Серед компаній, що підтримали OneTen, фінкомпанії American Express Co. і Bank of America Corp., рітейлери Target Corp. і Walmart Inc., а також виробник побутової техніки Whirlpool Corp. і виробник медичної і фармацевтичної продукції Johnson & Johnson.

На частку афроамериканців припадає 12,4% населення США і, при цьому, всього 8% кваліфікованих фахівців, причому остання цифра не змінюється з 2013 р., свідчать дані дослідницької некомерційної організації Center for Talent Innovation. Чорношкірі люди займають лише 3,2% всіх керівних посад у країні.

Total
0
Shares
Previous Article

Что не так с реакцией рынка недвижимости на коронакризис, и когда ожидать «распродажи» столичного жилья?

Next Article

Завод Васадзе першим налагодить постачання техніки до Євросоюзу

Related Posts
Total
0
Share