Великі автовиробники приступили до будівництва заводів з випуску акумуляторів

Великі автовиробники нарощують темпи будівництва заводів з випуску тягових батарей в рамках підготовки до очікуваного стрімкого переходу на виробництво електромобілів. Про плани Toyota побудувати в США завод вартістю 1,29 млрд доларів з виробництва акумуляторів для гібридних і повністю електричних транспортних засобів, повідомляє The Associated Press.

Toyota поки не розкрила, де буде будувати завод, але повідомила, що в кінцевому підсумку на ньому працюватимуть 1750 осіб. Виробництво акумуляторних батарей почнеться в 2025 р і буде поступово розширюватися аж до 2031 р. Агентство The Associated Press припускає, що новий завод, швидше за все, буде поруч з одним зі складальних підприємств компанії в США в Міссурі, Кентуккі, Індіані, Алабамі або Техасі. Завод є частиною плану компанії вартістю 3,4 млрд дол. з інвестування у виробництво автомобільних акумуляторів в США протягом наступного десятиліття. В якій ще проєкт передбачається вкласти інші 2,1 млрд дол., поки невідомо.

Stellantis (колишня назва — Fiat Chrysler) і LG Energy Solution повідомили 18 жовтня, що планують побудувати завод з виробництва акумуляторів, щоб до 2030 р можна було довести частку електромобілів в загальних продажах в США до 40%.

18 жовтня тайванська компанія Foxconn заявила про плани виробляти електричні автомобілі та автобуси для автомобільних брендів в Китаї, Північній Америці, Європі та на інших ринках.

У свою чергу, Ford і General Motors оголосили про недавні великі інвестиції в акумуляторні заводи в США. GM планує побудувати заводи з виробництва акумуляторів в Огайо і Теннессі, а Ford має намір побудувати підприємства в Теннессі і Кентуккі. Ford також повідомила, що перетворює завод з виробництва трансмісій на північному заході Англії в підприємство з випуску електричних силових агрегатів для легкових і вантажних автомобілів, що продаються по всій Європі.

Нагадаємо, що в червні 2021 р в світі було продано 605 400 електромобілів, включаючи BEV (Battery electric vehicles) і PHEV (Plug-in hybrid electric vehicles), які відносяться до категорії тих, що підключаються або заряджаються від розетки (Plug-in), а також FCEV (Fuel cell electric vehicles — автомобілі на водневих паливних елементах).

Це рекорд продажів електричних машин за один місяць. Колишній рекорд був відзначений в грудні 2020 р. Частка електричних машин в червневих продажах легкових автомобілів склала 8,6%. За підсумками 2020 р вона становила приблизно 4,2%. Зростання продажів електромобілів в червні 2021 р (до червня 2020 р) складає 150%.

Як вже повідомляло NotaВene, аналітики Yole Developpement прогнозують до 2026 р середньорічне зростання ринку літієвих акумуляторів на рівні 23%. Головним рушієм ринку літієвих батарей обіцяють стати електромобілі, тоді як на засоби стаціонарного зберігання енергії буде припадати не більше 4% ринку.

Варто зазначити, що віце-президент Єврокомісії з питань міжінституційних відносин і прогнозування Марош Шефчович заявив, що Європейський Союз та Україна запустять стратегічне партнерство з виробництва акумуляторів.

“Скоро ми запустимо стратегічне партнерство по акумуляторам та сировинним матеріалам, – написав Шефчович у Twitter. — У рамках цього партнерства ЄС готовий розширити програму технічної допомоги, включивши до неї сферу критичної сировини і підвищивши бюджет на додаткові 800 тис. євро”.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила виробництво труб на 19%

Next Article

Перший в Європі завод з переробки акумуляторів електромобілів запрацює в Іспанії

Related Posts
Total
0
Share