Велика Британія оголосила нові санкції проти РФ

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон оприлюднив 24 лютого пакет жорстких санкцій проти Росії, повідомляє Reuters.

Велика Британія повністю заморожує активи ВТБ банку та виключає російські банки з фінансової системи країни, яка є найбільшою у Європі. Таким чином російським банкам забороняється проводити будь-які операції на британській території.

З урахуванням того, заявив Джонсон, що половина торгівлі Росії відбувається у доларах та фунтах, такі санкції потужно вдарять по російській економіці. Він заявив, що США планують вводити схожі санкції.

Крім санкцій проти банку ВТБ, Велика Британія обмежить:

— польоти “Аерофлоту” до Лондона та Манчестера

— експорт високотехнологічної продукції з Росії

— розмір вкладів росіян у британських банках.

Борис Джонсон не виключає, що невдовзі Росію відключатиме від SWIFT, але для цього потрібна єдина позиція. А поки що країну, за його словами, видавлюватимуть зі світової економіки.

Джонсон також заявив, що координовані санкції будуть включати відмову від російської нафти та газу.

Нагадаємо, що 22 лютого прем’єр-міністр Борис Джонсон оголосив у парламенті, що Велика Британія запроваджує санкції проти п’яти російських банків, а також проти близьких до президента Росії олігархів Геннадія Тимченка, Бориса та Ігоря Ротенбергов.

Як вже повідомляло NotaВene.news, Білий дім підготував початковий пакет санкцій проти Росії, що включає заборону американським фінансовим установам обробляти транзакції для великих російських банків.

Total
0
Shares
Previous Article

Фондовий ринок РФ втратив у ціні більше третини

Next Article

UEFA позбавив Санкт-Петербург права на проведення фіналу Ліги чемпіонів

Related Posts
Total
0
Share