Велика Британія має намір стати наддержавою в області штучного інтелекту

Велика Британія оприлюднила Національну стратегію в області штучного інтелекту, яка включає в себе ряд програм, звітів та ініціатив в сфері АІ. Стратегія розрахована на десять років. Пріоритет країни – суперництво в цій сфері з США і Китаєм, повідомляє CNBC.

“Сьогодні ми закладаємо основи для зростання на наступні десять років за допомогою стратегії, яка допоможе нам використовувати потенціал штучного інтелекту”, — наводить CNBC слова міністра цифрових технологій, культури, ЗМІ і спорту Кріса Филпа.

Одна з програм буде створена для поліпшення координації між існуючими розробниками АІ всередині країни, інша — на підтримку програмістів, які проживають за межами Лондона і Південно-Східної Англії. Уряд Великої Британії також заявив про плани виділити більше ресурсів тим галузям, які ще не в повній мірі використовують переваги нейромереж. У їх числі — енергетика і сільське господарство.

“Щоб дійсно досягти успіху, країні слід зосередитися на енергетиці, кібербезпеці і медицині, де вона вже володіє провідними в світі можливостями”, — каже венчурний капіталіст з Air Street Capital Натан Бенаіч.

Запуск Національної стратегії АІ стався після того як уряд Великої Британії дозволив технологічним гігантам зі США і Азії поглинути деякі з найбільш інноваційних британських компаній в області АІ. Серед них DeepMind, яку купив Google, Magic Pony Technologies продали Twitter, VocalIQ — Apple, а Evi Technologies — Amazon.

Нагадаємо, що Єврокомісія виступила з ініціативою про регулювання використання штучного інтелекту в громадських сферах діяльності. Це необхідно, щоб забезпечити безпеку і підвищити довіру громадян до нових технологій.

Як вже повідомляло NotaВene, за останні п’ять років Apple придбав найбільшу кількість компаній, що працюють над штучним інтелектом. За цим показником технологічний гігант обійшов Accenture, Google, Microsoft і Facebook.

Варто зазначити, що Європарламент відмовив штучному інтелекту в праві на вбивство — АІ не повинен самостійно приймати рішення про застосування зброї, а використання автономних бойових систем в збройних конфліктах слід заборонити на міжнародному рівні.

Total
0
Shares
Previous Article

Китай запровадив тотальну заборону на криптовалюту

Next Article

За місяць запаси кам’яного вугілля зменшилися на 19%

Related Posts
Total
0
Share