Велика Британія інвестує 3 млрд фунтів в перехід громадського транспорту на екологічні автобуси

Велика Британія планує вкласти в перехід на “зелені” автобуси 3 млрд фунтів стерлінгів. Про інвестиційні плани прем’єр-міністра Бориса Джонсона повідомляє сайт elektrovesti.

Згідно з намірами уряду, майже 4000 нових британських електричних або водневих автобусів будуть поставлені для забезпечення нульового рівня викидів і безшумного пересування по всій Великій Британії. Планується також припинити продажі нових дизельних автобусів.

Зміни також включають прості тарифи на проїзд на автобусі з денним обмеженням цін, щоб люди могли користуватися автобусами стільки раз, скільки їм потрібно, без додаткових витрат.

Введення більшої кількості послуг вечорами і у вихідні дні також входить в число нових заходів, які будуть введені для підтримки зусиль по “зеленому” відновленню Великої Британії.

“Наші реформи зроблять автобуси кращим видом транспорту, скоротять кількість поїздок на автомобілі і поліпшать якість життя мільйонів людей”, — стверджує Джонсон.

Нагадаємо, Польща зайняла переше місце за обсягом експорту електричних автобусів в Європейському Союзі, зайнявши 46% ринку. Позиції Польщі в експорті електроавтобусів в ЄС зміцнилися – з 10% відсотків у 2017 р. до 46% за перші десять місяців 2020 р. У країні розвивається також внутрішній ринок цього виду громадського транспорту. Станом на кінець 2020 р. в Польщі налічувалося 430 таких автобусів.

Як вже повідомляв NotaВene, частка вітру і сонця складає майже треть у виробництві електроенергії у Великій Британії.

Частка вітрових електростанцій вперше перевищила 20% і досягла 24,8%. Таким чином, в трьох великих економіках Європи — ФРН, Іспанії та Великобританії — частка вітроенергетики в загальному виробленні електроенергії тепер стабільно перевищує 20%.

Вітер знову, як і в 2019 р., став другим за обсягами вироблення джерелом електроенергії у Великій Британії після природного газу, який посідає перше місце із 34,5%. На третьому місці — атомні електростанції, які виробляють 17,2%. Сонячні електростанції виробили 4,4%. Для країни з посередньою інсоляцією це досить непоганий результат.

Total
0
Shares
Previous Article

ЄС планує інвестувати 300 млрд євро в розвиток мережі 5G

Next Article

ОАЕ розпочинали судову реформу із запрошення суддів з-за кордону

Related Posts
Total
0
Share