Вартість витоку даних під час пандемії досягла рекордного рівня

Витоки даних обходяться компаніям в середньому в 4,24 млн доларів США за інцидент — це найвища вартість за 17-річну історію опитувань, які проводить IBM Security. Останнє дослідження засноване на аналізі реальних витоків даних, з якими зіткнулися понад 500 організацій. Згідно зі звітом, інциденти, пов’язані з порушенням безпеки, стали більш дорогими — збиток зріс у порівнянні з попереднім роком на 10% — і витокам складніше перешкоджати, повідомляє Yahoo Finance.

Щорічний звіт про вартість витоку даних, який публікує Ponemon Institute при фінансовій підтримці і допомозі в аналізі IBM Security, виявив такі тенденції серед досліджених організацій:

— вплив віддаленої роботи: швидкий перехід до віддалених операцій під час пандемії привів до більш дорогих витоківм даних — 4,96 млн дол. проти 3,89 млн дол. на підприємствах, які не вказали серед факторів віддалену роботу;

— зростання втрат на витік даних в сфері охорони здоров’я: в галузях, які зіткнулися з величезними змінами в діяльності під час пандемії (охорона здоров’я, роздрібна торгівля, готельний бізнес і виробництво / розповсюдження споживчих товарів), спостерігалося також істотне збільшення втрат на витік даних з року в рік. Витоки в сфері охорони здоров’я тепер обходяться набагато дорожче — 9,23 млн дол. на інцидент, що на 2 млн дол. більше, ніж у попередньому році;

— компрометація реквізитів користувача веде до компрометації даних: вкрадені облікові дані користувачів були найбільш поширеною основною причиною витоків. У той же час персональні дані клієнтів (такі як ім’я, адреса електронної пошти, пароль) були найбільш поширеним типом інформації, що розкривається при витоках даних — 44% витоків включали цей тип даних;

— сучасні підходи знижують втрати: впровадження штучного інтелекту, аналітики безпеки і шифрування були трьома основними пом’якшуючими факторами, які, як було показано в дослідженні, знизили вартість витоку, заощадивши компаніям від 1,25 млн дол. до 1,49 млн дол. на витік в порівнянні з тими, хто не використав ці інструменти. Для випадків витоків в хмарних сервісахі: організації, що впровадили гібридний хмарний підхід, мали більш низькі втрати на витік даних (3,61 млн дол.), ніж ті, у кого було переважно публічна хмара (4,80 млн дол.) або переважно приватна хмара (4,55 млн дол.).

Нагадаємо, що світові витрати на технології та послуги, пов’язані з інформаційною безпекою та управлінням ризиками, в цьому році виростуть на 12,4% і досягнуть 150,4 млрд доларів.

Як вже повідомляло NotaВene, кількість кібератак у світі в першому кварталі поточного року збільшилася на 17% в порівнянні з аналогічним періодом минулого. Найбільш використовуваним інструментом для кібератак стали програми-вимагачі.

Варто зазначити, що компанія McAfee підрахувала збитки від хакерів у 2020 р. Кіберзлочинність обійшлася світовій економіці більш ніж в 1 трлн доларів США. Це більше 1% світового ВВП. У порівнянні з 2018 р цей показник зріс більш, ніж на 50%. Тоді він становив близько 600 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Укрпошта заробила 118 млн грн чистого прибутку в ІІ кварталі

Next Article

Ціна на газ в Європі зросла до історичного максимума

Related Posts
Total
0
Share