Вартість морських перевезень злетіла до максимуму за 11 років

Індекс вартості фрахту Baltic Dry, що відслідковує ціни на морські перевезення насипних і навалочних вантажів по всьому світу, піднявся до максимальної позначки за 11 років, повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна“.

6 травня значення індикатора досягло 3157 пунктів, збільшившись за останній місяць більш ніж на 50%. Експерти обумовлюють це підвищенням попиту на сировину по всьому світу і деякою нестачею суден, пише Montel News.

“Незалежно від сектору — залізна руда, вугілля або навіть зерно — всюди ми спостерігаємо дуже сильні рухи, — каже аналітик одного з великих суднових брокерів. — Крім того, багато товарів йдуть дрібними партіями, наприклад, пиломатеріали вперше за багато років відправляються зі Скандинавії в США”. Він також зазначив зниження ефективності роботи в деяких портах, через що, наприклад, затримки з розвантаженням вугілля в Індонезії досягають шести тижнів.

“Попит на більшість сировинних товарів стрімко зростає, плюс дорожчає нафта, а навколо багато дешевих грошей”, — зазначає сировинний аналітик.

Нагадаємо, 23 березня надвеликий контейнеровоз Ever Given сів на мілину в південній частині Суецького каналу в Єгипті і заблокував один з найжвавіших морських торговельних шляхів в світі. Через канал проходить близько 12% світової торгівлі.

Як вже повідомляло NotaВene, у 2020 р. морські торгові суда втратили більше трьох тисяч контейнерів, а з початку цього року за борт пішло понад тисячу контейнерів. Це рекордний показник за останні сім років.

Варто зазначити, що Конференція ООН з торгівлі і розвитку очікує падіння торгівлі товарами на 1,5% в порівнянні з попереднім кварталом і падіння торгівлі послугами на 7%.

Total
0
Shares
Previous Article

ArcelorMittal в першому кварталі отримав прибуток у 2,3 млрд дол.

Next Article

Скорочення викидів на 40% відкине українську економіку на 30 років назад

Related Posts
Total
0
Share